Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy kerültek ide a hangyák?...

Hogy kerültek ide a hangyák? (kutyakaja)

Figyelt kérdés
8 éve a konyhában ugyanazon a tálcán eszik a kutyám, két napja folyamatosan fújom és ecetezem a környékét. Most honnan jöttek ide csak úgy ennyi év után? Mit csináljak velük?

2022. júl. 4. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Etetés---tálca lerak. Etetés befejezése után tálca elmos, elrak, a helyén felmosás.
2022. júl. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
sajnos nem eszik egyszerre, de megpróbálom, csak azt nem értem, hogy X év alatt most történt ez meg először és nem kertes ház
2022. júl. 4. 11:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
a hangyák nagy felfedezők...nem zavarja őket a 10. emelet se...ha nem találod meg a királynő helyét, akkor sosem írtod ki őket. Lehet, hogy a szomszédban van a boly.
2022. júl. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem ideális az egész napra kitett étel a kutyának.

Keresd meg, hol jutnak be hozzád. Ott kellene először valahogy megakadályozni, hogy bejussanak.

A tálcát tedd egy nagyobb vizes tálcába. A hangyák nem szeretnek strandolni.

2022. júl. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A hangyák vándorolnak. Lehet eddig ez a boly nem is volt a környékeden, és csak nemrégiben telepedett le olyan távolságra, hogy már hozzád is elérnek a kajabeszerzési körútjukon.
2022. júl. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat, csak nem akartam őket gyilkolászni, de úgy látszik a porszívó/felmosás kombó nem segít. Most domestosos rongyot raktam még a köszöbhöz, mintha az lenne az út.

A kutyatápot áthelyeztem, kukához, máshoz nem vándorolnak.

2022. júl. 4. 15:12
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
25%
A kutya etetése max 10 percig tarthat. Amit ez idő alatt nem fogyaszt el, azt el kell rakni. Ezt hamar megszokja, és így egészséges.
2022. júl. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!