Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel tudom leszedni a ragasztót?

Mivel tudom leszedni a ragasztót?

Figyelt kérdés
Ikeás műanyag tálról mivel tudom leáztatni a ragasztót? Alsó-felső részről leázott de a ragasztó ott maradt és használhatatlan, pedig nem volt olcsó. Vissza vinni nem tudom, messze van. Tippeket szeretnék, hogy ne sérüljön az edény!

#Ragasztó, eltávolítás,
2022. jún. 20. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Pl. körömlakk lemosóval, vagy hígitóval...
2022. jún. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Én acetonnal szoktam, körömlakk lemosó
2022. jún. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Étolaj, babaolaj, WD-40, kozmetikai gyanta eltávolító kendő. Mondanám még az észter hígítót is, de nem írtad milyen műanyag, így az kockázatos. Próbálkozhatsz még izopropil alkohollal vagy denaturált szesszel, ezek egyáltalán nem bántják a műanyagokat. Festékboltban mindegyiket kapni.


Acetonnal, acetonos lemosókkal simán tönkrevágsz bizonyos műanyag fajtákat!!

2022. jún. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A benzin sokszor segít.
2022. jún. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Körömlakklemosóval a ragasztó pillanatokon belül lejön. Vérfoltokat pedig a kóla szedi ki a leggyorsabban a ruhából.
2022. jún. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!