Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit csinálok rosszul, hogy...

Mit csinálok rosszul, hogy alig érződik az öblítő a ruhákon?

Figyelt kérdés

Fél éve vettük az AEG felültöltős mosógépünket, és azóta nem vagyok elragadtatva tőle. Előtte én mindig elöltöltőset használtam, ott sose volt ilyen problémám. Itt gyakorlatilag hiába töltöm teljesen tele az öblítő tartályt, fele annyira se lesz jó az illat-élmény mint régebb a régi gépeimmel, ahol alig öntöttem bele a gépbe bármit is.

Már használtam mindenféle öblítőt, egyiknek se maradt meg az illata rendesen, pedig olyanokat is vettem amik kifejezetten hosszatartóak másoknak. Próbáltam koncentrátumot hígíva és anélkül, illetve sima öblítőt is, de tényleg semmi eredmény. Egyedül az illatgyöngyök használtak, de az drága és nem éri meg nekem.


Mit csinálhatok rosszul?


Funkciók szempontjából általában betartom azt, amit a ruhán ír annyi különbséggel, hogy néha lejjebb veszem a hőfokot vagy lerövidítem a mosási időt (pl. 3 órás mosásnak nem látom értelmét, helyette egy órásra rövidítem).



2022. máj. 21. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
A ruhákat anyag szerint is szét válogatod? Nekem pl. ez volt a probléma, mikor a farmereket betettem a pólókkal semmi illatuk nem volt. Elkezdtem a farmereket külön mosni, negyed kupak öblítőtől is illatozik minden. Illetve az sem mindegy, hogy milyen mosószert használsz. Az Ariel kapszulának meg a folyékonynak is annyira erős az illata, hogy egy öblítő sem veszi el.
2022. máj. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
16%

Ne is bánd, hogy nem szaglik minden ruhád kilométerekről...

Az annyira proli dolog...


Úgyis használ az átlagember dezodort, parfümöt, egyéb illatos kozmetikumokat... Nem kell hogy még az öblítő is überelje ezeket a finomabb illatokat.

2022. máj. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
66%
Semmit nem csinálsz rosszul. Jó minőségű géped van, jól öblít. Ez lenne a normális.
2022. máj. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!