Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Autószárító törölközőt minden...

Perkincs kérdése:

Autószárító törölközőt minden használat után ki kell mosni, vagy csak akkor, ha szemmel láthatóan koszos lesz?

Figyelt kérdés

#autó #Szárítótörölköző
2022. máj. 20. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne mosd ki! Nincs is annál jobb, hogy ha benne marad egy apró kavics és végigdörzsöld vele az egész kasztnit... KI NE MOSD!!!!
2022. máj. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Bocsi, az én hibám: elsősorban értelmes emberek válaszaira lennék kíváncsi.


1. az autószárító törölközőt nem piszkos, hanem frissen mosott, tiszta, vizes autón szokás használni;


2. a törölközőt csak rá kell teríteni a karosszériára, és lassan végighúzni rajta, tehát nem kell dörzsölni;


3. nem az volt a kérdés hogy ki kell e mosni, hanem az, hogy milyen gyakran;


4. örülök, hogy segíthettem 1/1. :-))

2022. máj. 20. 22:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Értelmes emberek válaszait ne ezen az oldalon keresd 😁
2022. máj. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Előző válaszolónak: végre egy hasznos tipp! Köszi! :)
2022. máj. 21. 17:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az én módszerem: tiszta lavórban enyhe mosószeres vízben kézzel kimosni a törölközőt és persze utána öblités. Akkor látni fogod az esteleges szennyeződéseket mosás közben.
2022. máj. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Csizmazia István válasza:
én ki szoktam öblíteni a mosónál, direkt erre a célra kihelyezett víz öblítőnél. Mosni kb minden második alkalom után szoktam. Meg fogsz lepődni mennyi szennyeződést össze szed! Gondolom ez korom és társai, amik mosás közben nem jöttek le az autóról. Ja és habbal szoktam mosni, nem a kefés gépi módszerrel, mert ott az nem kíméli a festéket.
2022. jún. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!