Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mely alkalmak, ünnepek,...

Mely alkalmak, ünnepek, időszakok előtt szoktatok nagytakarítást tartani?

Figyelt kérdés
Mely ünnepek, alkalmak előtt szoktatok nagytakarítást tartani?

2022. ápr. 15. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam. Mindent akkor csinálok, amikor szükséges, illetve ahogy időm van rá.
2022. ápr. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hiszek a szó szerinti nagytakarításban, próbálok mindent a hétköznapokba, heti takarításokba beiktatni.
2022. ápr. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmikor. Évhosszat rendszeresen takarítok, így nem kell évente egyszer az egészet egyszerre megcsinálni.
2022. ápr. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem csinálok kirakat takarítást, csak azért mert ünnep jön. Folyamatosan takarítom a házat, ezért nincs ilyen címen takarítás.
2022. ápr. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Én is takarítok napi, heti, stb. szinten (melyik munkát éppen mikor kell csinálni). Viszont pl. karácsony előtt ez egy családi program, hogy egyszerre tetőtől talpig kipucoljuk a házat, ezzel is készülünk az ünnepre.
2022. ápr. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én sem úgy értettem, hogy ezen alkalmakkal takarítunk, máskor meg nem, hanem, mint az alkalomra, vagy ünnepre való készülődés részeként.
2022. ápr. 15. 22:54
 7/9 anonim ***** válasza:
6.Az ünnep miatt külön nem. De pl. most a héten elkezdtem az ablak-és spaletta pucolást, mert jó idő volt hozzá. nem a húsvét miatt.
2022. ápr. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Soha, komolyabb nagytakaritas maximum akkor van, ha athivjuk a baratainkat, ami unneptol fuggetlen, az ev barmelyik napjan tortenhet, ezen kivul akkor takaritunk, ha kosz van, illetve jo esetben heti 1x, de van, hogy kimarad, faradtak vagyunk, barmi.
2022. ápr. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Fárasztó96 ***** válasza:
Kistakaritás amikor muszáj, nagytakarítás húsvét előtt, és szeptemberben (a harmadik hétvégén van a templomos búcsú) a búcsú elött. Idén elmaradt a tavaszi nagytakarítás, mert átalakitják a szomszéd házat, igy csak szinten tartó takarítás van (porszívózás, portörlés, felmosás, első és utolsó heti többször).
2022. ápr. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!