Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy szoktátok mosni az ilyen...

Hogy szoktátok mosni az ilyen ruhákat?

Figyelt kérdés

Van egy fehér pólóm, amin apró sötétkék csíkok vannak, a gallérja és az ujja pedig szintén vastagon sötétkék.

Ezt most a fehérhez, vagy a színeshez rakjam? Ha színeshez rakom, és valami engedi a színét, akkor befoghatja a fehér részét. Ha a fehérhez, akkor a fehérítős mosószer kiszedheti a színét a sötétkék gallérnek.


2022. márc. 28. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ez az egy darab van, akkor mosd ki kézzel és a színesre való szerrel! Én így szoktam.
2022. márc. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem koszos, csak mondjuk kicsit beleizzadtál, akkor kézzel kimoshatod. Ha pici folt van akkor áztad be egy lavórba és dörgöld ki.

Gallérra, hónaljra pici mosószer, kicsit görzsöld át, öblítsd ki vízzel majd pici öblítős vízben is hagyd állni, utána megint vízzel öblítsd ki és száradhat.


30fokos finommosás talán nem árt neki gépben vagy gyapjúmosás

Színfogó kendőt is tehetsz mellé


1 pólót én sem mosnék gépben még ha víztakarékosan is mos a gép akkor sem, inkább kézzel


(Pl én a Fehér cipőket is kézzel kefélem, nem merem gépbe tenni)

2022. márc. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen ruhákat én nem veszek, pont ezért, mert a kék rész be fogja majd a fehéret
2022. márc. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!