Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hány fokon és milyen hosszú...

Hány fokon és milyen hosszú programmal érdemes mosni a kevésbé szennyezett pamutholmit automata mosógéppel?

Figyelt kérdés

#program #automata mosógép #pamutholmi mosása
2022. márc. 5. 10:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%

Attól függ milyen mosógéped van?

Nekem Samsung van, a napi mosáson programon mosok mindent, ami egy órás. Ennél rövidebben nem szoktam, a rövid programok szerintem mindig többe kerülnek mint egy rendes program. Ha csak 1-2 darab van, azt meg kimosom kézzel és kicentrifugálom.

Pamutot 40 fokon szoktam mosni.

2022. márc. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ignis van.
2022. márc. 5. 10:48
 3/13 anonim ***** válasza:
Én 30 fokon és kb egy órás programon mosnám. A rövidebb program inkább csak felfrissítésre jó, vagy ha csak pár órát volt rajtad egy alkalmi ruha. A 30 fok nekem azért kell, mert sok ruhám van, amit hivatalosan csak annyin lehet. Ha mehet minden 40-en, akkor azt is használhatod.
2022. márc. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is Samsung gépem van és a "15 perces" programon mosok mindent, extra öblítéssel, 30 fokon. Így kb fél óra egy mosás. Nem olajos, koszos, foltos munkásruhákat mosok, hanem olyanokat, amik egyszer rajtam voltak azért hogy elmenjek itthonról. Bőven elég, feleslegesnek tartom az órákon keresztül történő lötyblést.
2022. márc. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem egy 30 perces programon, amiből kb. 10-15 perc a mosás, fel sem tud rendesen oldódni a mosószer, még a folyékony sem. Nem azt mondom, hogy 3 órás programon kell mosni az egyszer hordott ruhákat, de azért a 30 perc meg a másik véglet.
2022. márc. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
Én meg nem azt írom ami "szerintem" így meg úgy van, hanem amit évek óta tapasztalok. Tökéletesen tiszták a ruhák. Igaz nem a leggagyibb port veszem.
2022. márc. 7. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
Én is a tapasztalatomat írtam le. Ezzel szemben én elfogadom, ha Te nem így csinálod, próbáld meg ezt ti is!
2022. márc. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%

Hol írtam én olyat, hogy nem fogadom el, hogy te másképp csinálod?! Valamiről ezek szerint nagyon lemaradtam...

Felőlem áztasd órákig a ruhákat egy csomó vizet, áramot felhasználva. Nem az én időmet használod és nem én fizetem a számláidat. Szóval úgy csinálod ahogy jónak látod. Korábban se írtam mást.

2022. márc. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Akinek itt samsung gepe van, nektek csinál olyan, hogy mosás közben rövidíti programot?
2022. márc. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
A pamut programon igen, mert a töltet súlyához igazítja az időt. Ami szerintem nagyon hasznos, mert sem a 30 perces mosásnak, sem pedig a 3 órás programnak nincs semmi értelme.
2022. márc. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!