Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szoktatok cipőt mosógépben mosni?

Szoktatok cipőt mosógépben mosni?

Figyelt kérdés
Tudom, sokan csinálják, de csak szerintem gáz? Ki tudja, miben lépkedtél azzal a cipővel, és utána ugyanabban a gépben mosod a fehérneműket.
2022. febr. 19. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Egyszer részegen (éjszaka közepén) bepakoltam a cipőimet a mosógépbe és kimostam őket, de asszem két pár teljesen tönkrement. Szóval már csak ezért sem jó mosógépben mosni a cipőt.

Amúgy már jó régen nem iszom ennyit.

2022. febr. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A nadrágban is leülünk a metrón, buszon, villamoson, mégsincs külön mosógépünk rá. Legalábbis nekem nincs.
2022. febr. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
A mosógépeket erre találták ki.Vannak cipő tisztitáshoz megfelelő eszközök,ás ápoló szerek. Nem kell lustának lenni.
2022. febr. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
66%
Anno mikor még volt az az igazi 1000éves tárcsás gépünk abba kimertem mosni. De a mostani drágább gépünkbe nem merném beledobni , tuti hogy tönkre menne -a cipő is😳 én kézzel kefével szoktam, mosóporral,vagy ha fehér cipő akkor pedig Hipoval de volt hogy fogkrémmel és használt fogkefével sikáltam 😁😂
2022. febr. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak az edzőcipőmet, ami vászonból van, viszont a talpán tutira nincs semmi, mert csak az edzőteremben használom, ahová utcai cipővel be sem engednek. Amúgy meg ha lenne, mosás előtt kefével lesikálnám.
2022. febr. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Tudom, sokan csinálják, de csak szerintem gáz?"


Igen.


"Ki tudja, miben lépkedtél azzal a cipővel, és utána ugyanabban a gépben mosod a fehérneműket."


Most nem azért mondom, de a fehérnemű egész nap az ember seggét fedi, az sem tisztább...

2022. febr. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Előtte körömkefével lesikálom, utána teszem be, aztán kitisztítom a mosógépet
2022. febr. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Anyósom rendszeresen ott mossa a cipőit, én egyetlen egyszer mostam ki a cipőmet, tönkrement. Hófehér cipő volt, a talp része besárgult,a varrásnál eleresztett, és nem egy gyagyi kínais cipő volt. Mostmár kisikálom ha koszos.
2022. márc. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!