Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Autót egyszer nem lapátoltam...

Autót egyszer nem lapátoltam körbe hóesés után és jeges maradt. Beszállni alig lehet, kerék meg nagyon nyomódik. Mivel lehet a jeget eltüntetni?

Figyelt kérdés

Nőnemű vagyok és egyedülálló, gerincbeteg. 1x nem lapátoltam el a havat és jég lett belőle. Késő délután már alig tudok beszállni az autóba, mert fagyos és csúszik és lejt. Hogy tüntessem el a jeget az autó körül?

Nincs itthon csákány és kapa sem és ecet se,meg útszóró só sem.


2022. febr. 11. 07:54
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Eltelt 1 hét, vagyis holnap telik le. Nem olvadt el.
2022. febr. 13. 15:31
 22/26 anonim ***** válasza:
És egy kib..szott hét alatt nem toltad el a pofád boltba útsóért? Most vagy atom kamu a kérdés, vagy gratulálok.
2022. febr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Ilyen vastag jégre ér valamit?

Amúgy 4€-om volt másfél hétre.. Néhány már útisót vegyek belőle.. Kedden lesz pénzem.

2022. febr. 13. 22:27
 24/26 A kérdező kommentje:
Nehogy már..
2022. febr. 13. 22:27
 25/26 A kérdező kommentje:
Ha annyira érdekel, fizetem amit kell , teszek félre épphogy keveset saját lakásra, hogy innen a havas helyről elhúzzak, és ebben a hónapban volt plusz fizetnivaló is. Pont elég lett a pénzem így is keddig. Kaja van,más meg nem kellett.
2022. febr. 13. 22:29
 26/26 anonim ***** válasza:
Eszem megáll.
2022. febr. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!