Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosókapszulához kell öblítő?

Mosókapszulához kell öblítő?

Figyelt kérdés

Nézelődtem és észrevettem olyan mosókapszulákat, amelyeken öblítő márkajelzése is szerepelt.

Ezek már tartalmazzák az öblítőt is, tehát a mosáshoz csak a kapszulát kell bedobni, semmi másra nincs szükség?

A leírása átlagos, az szerepel, hogy használjon mellè öblítőt, de akkor mivel tud többet?


Ariel + Lenor

Persil + Silan

Coccolino Care mosókapszula

Lenor mosókapszula


2022. febr. 2. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A normál kapszuláknál igen! le van írva, sőt, videókban is mutatják a használatnál....


Szerintem ez a 2-in-1 jó nagy parasztvakítás, mert hiába van benne öblítő, az feloldódik rögtön az elején, a mosás közben...

2022. febr. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, nekem is sántít a dolog csak felvetődött bennem, hogy talán mégsem kell öblítő, úgy nem olyan drága…

Bár én nagyon szeretem a kiválasztott öblítő illatát érezni, nem tudom milyen intenzív lehet az ilyen kapszulákban?

2022. febr. 2. 11:21
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2: mivel kimosódik már a legelső menetben, nem sok marad utána a 3x-i öblítés után szerintem...


De mondjuk értelme sincs sok, hiszen az öblítő - normál külön adagolás esetén - többek között a mosószer maradékot is semlegesíti a ruhában.

De ha már együtt oldódik a mosószerrel, akkor annak a hatását csökkenti...

2022. febr. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
ne vegyel ilyen kombinaltat, semmi ertelme. nem veletlenul megy be elobb a mososzer, aztan az oblito
2022. febr. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Illatanyag van benne, nem öblítő.
2022. febr. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!