Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik akkus porszívót használ...

Melyik akkus porszívót használjam?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Tegnap két akkus porszívót néztem ki a Media Marktban:


[link]


[link]


A specifikáció kb. ugyanaz.


A dyson v8 lett volna a harmadik, de nem tudom megér-e +40.000-ret a legolcsóbb kategóriás.

Amúgy robotporszívót használok, ez kiegészítés lenne mellé.



2022. jan. 29. 11:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%

Én Dyson v15-öt használok, ez valóban porszívó, hihetetlenül könnyű vele a takarítás.

Használtok előtte egy Bosch akkus porszívót, hát’ a nyomába sem ér a Dysonnak.

A fenti kettő közül én a Philipset választanám.

2022. jan. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%

Én már több mint 8 éve használok Dysont. Azóta Akkut kellett benne cserélni meg a kefét. Nagyon meg vagyok vele elégedve.

Ha teljesen tönkre menne, újból Dysont vennék.

2022. jan. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2-es: mennyibe került egy akku?
2022. jan. 29. 14:15
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Én is Dysont vennék. A vezetékes porszívóm egy 10+ éves Dyson. Semmi baja nem volt eddig. Akkus porszívóra egyelőre nincs szükségem a nagy porszívó és a robot mellett, de ha vennék, tuti csak Dysont.
2022. jan. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Akkor a Dyson V8 lesz :)

200-300 ezret azért sajnálnék egy porszívóra, de ez még talán belefér.

Egyszerűen megbolondulok, ha kosz van. Van egy 10 hónaposom, aki nyalja a földet szó szerint 😂

2022. jan. 29. 21:23
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Kis kosz nem árt neki :) Lazíts te is picit ezen mert ahogy nő egyre több kosz lesz
2022. jan. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem árt, de az én szememet zavarja :)
2022. jan. 29. 21:45
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Akkus porszívó csak kiegészítésre jó, Samsung simán megteszi. A Dyson márkával sokan el vannak tévedve, klímában messze a legjobbak és ezzel be is lehet fejezni az istenítésüket. Árban az egyéb termékeik messze nem érnek annyit mint a nevük.
2022. jan. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%
Ezt tapasztalatból írod #8? Mert én igen, abból írtam feljebb. 10+ éves a Dyson porszívóm. Nem kellett benne cserélni szűrőn kívül semmit. Bírja a strapát, pedig a nyáron úszott is szegény mikor elöntötte a jégeső a szuterénünket. Na, nálam ezt jelenti a megbízható kategória.
2022. jan. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%
Nyilván azért írta ezt a #8-as mert még soha nem használta, csak böki a szemét az ára. Amivel nincs gond, de ismeretlenül leszólni valamit… hát’..
2022. jan. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!