Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Baj, ha 40 fokon mosom a pólókat?

Baj, ha 40 fokon mosom a pólókat?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy új mintás pólót, viszont az írják hogy 30 fokon mosható illetve szárítógépbe tilos, viszont a mosógépen a póló program 40 fokos, mindig azon szoktam mosni őket, más mintás pólóim nem sérültek, max az idő haladtával. Gond lenne gyakorlatilag ha ezt is azon a programon mosnám? Illetve szárítógépbe is berakom, és azon is van erre program.
2021. dec. 10. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Hamarabb kifakulnak, tönkremennek. Ennyi.
2021. dec. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. dec. 10. 10:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Hamarabb fakul majd.
2021. dec. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor ne polo programra rakd be, biztos vagyok benne, hogy van a mosogepen 30 fokos mosasi lehetoseg.

+Ha az van rairva, hogy tilos szaritani, akkor tilos. Tonkre fog menni, ha berakod, mert a mosas egy dolog, de szaritogepbe vegkepp nem valo minden. Vagy max bevallalod, hogy osszemegy es tonkremegy :D

2021. dec. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oke akkor betartom a javaslatokat
2021. dec. 10. 16:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!