Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Normális ez laminált parkettán...

Normális ez laminált parkettán? Vagy csak nekem új?

Figyelt kérdés

Eddig a felső szinten szőnyeg volt, kb heti 1-2x ha volt takarítva, nem tűnt fel hogy annyira koszos lett volna.

Most 1 hónapja cseréltük le a szőnyeget laminált parkettára, kb naponta söprögethetnékem támad, mert egyből érződik rajta - zokni nélkül - a kosz, meg látszódik is mert szürke vagy nem is tudom, hogy fogalmazzak.

Pedig semmi sem másabb, mint korábban volt.

Másnál is ennyiszer kell takarítani a lamináltat?


2021. dec. 7. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A szönyegbe beleragadt a szennyezödés (mert valamennyier bolyhos), a padlón meg minden meglátszik, mert síma felülete van.
2021. dec. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A sepréssel nem tűnteted el a port, csak felkavarod, ugyanúgy vissza fog szállni.
2021. dec. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális, esetleg vegyetek egy jó robotporszívót. Egyébként ne bánd, hogy lecseréltétek, a szőnyeget lehetetlen kitakarítani rendesen, nekem gyerekként légúti betegséget okozott, és ez a probléma akkor szűnt meg, amikor le lett cserélve a padlószőnyeg laminált padlóra. Akkor szembesültünk azzal is, mennyi port szív magába a szőnyeg, ami sose jön ki a legprecízebb takarítás mellett sem. Amikor én vettem lakást, akkor nem volt kérdés, hogy ha padlószőnyeg van, az egyből csere, addig be sem költöztem.
2021. dec. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!