Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Van olyan, hogy ideiglenes...

Van olyan, hogy ideiglenes dugulás? Napokig bugyogott a zuhanyzó, ha lehúztam a wc-t, ha meg zuhanyoztam, akklr a wc-n jött fel. Azonban ez megszűnt pár nap múlva. Volt hogy a wc-ben állt a víz, le se tudtam pumpálni.

Figyelt kérdés
Majd még 1x előfordult ez, most megint jó.

2021. nov. 19. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat ilyen is. Eltudta nyomni a víz előtte a dugulás okozóját.
2021. nov. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Van, persze.
2021. nov. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24%

Ilyenkor kell a klotyóba önteni vagy két üveg sósavat, a zuhanyba pedig vagy öt liter lúgot.talán tisztítanak valamit a lefolyón, nem akad meg a papír, vagy ha egy vendég óriási kábelt fektetett.


Ha nem okoz gondot, néha egy nagy vödör vizet kell a klotyóba zúdítani úgy, hogy előtte szivérgásmentesen letakarod a zuhanylefolyót. A víz bezúdításával párhuzamosan a klotyót is javasolt lehúzni. Ha ez a nagy mennyiség lassan megy le, nem hörögve, akkor bizony valahol szűkület van a lefolyócsőben...amíg ez ott van, addig nem lehet nyugodtan kábelezni, mert mindig lesz dugulás.


Próbáld vegyszerrel tisztítani, mert az talán oldja a lerakódásokat.

2021. nov. 20. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
Nyomasd meg időnként dugulás elhárító granulátummal, szépen leoldja.
2021. nov. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
Előfordul. Például akkor ha túl nagy lejtést adtak a csőnek! Akkor előfordul, hogy a víz nem viszi magával a WC papírt, mert túl hamar "végigrohan" a csőben a víz, így a papír fennakad a csőszakasz egy pontján.
2021. nov. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!