Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Használtatok már mosódiót?...

Használtatok már mosódiót? Nektek is szürke, matt lesz tőle a mosódob? Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Kipróbáltam a mosódiót, de nekem nem jött be. Szerintem önts ecetet a gépbe, és kapcsold be a gépet 60 fokon, talán segít!
2010. szept. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam, nekem tetszett nagyon. Viszont nem használtam olyan sokáig, hogy ilyesmit észrevegyek, mert csak egy próbacsomagot vettem. Miután az elfogyott, kaptam egy nagy flakon mosógélt, így most azt használom, majd ha az elfogy, akkor újra mosódiózni fogok.
2010. szept. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi, az ecetet kipróbálom!


Amúgy, ettől eltekintve, sztem nagyon jó ez a mosódió, mondjuk a durva foltokat nem szedi ki - ahogy a sima mosópor sem. De van hozzá folttisztító só, na azzal együtt jó!

2010. szept. 3. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!