Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Penész ellen mit használjak a...

Penész ellen mit használjak a falra, aminek hamar elillan a szaga?

Figyelt kérdés

Eddig csak szavót próbáltam, de nagyon sokáig fojtogató utána a szoba levegője, hiába szellőztetem.

Mit használjak, ami kevésbé szagos, de hatékony?



2021. okt. 24. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
A DM saját márkás penészölője nem olyan erős szagú, mint a Szavo.
2021. okt. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Meg kéne szüntetni a penész okát
2021. okt. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Merugye a savó és a többi vegyszer az isten... Hát egyik sem, de jó beutaló a tüdőgyógyászhoz.


Mint mindig, mindenhol, itt is az a megoldás, hogy szüntesd meg a penész életfeltételeit.

Vagy túl magas a páratartalom

Vagy vizes örökké a falad

Vagy hideg a falad

De leginkáb az összes együtt szokott lenni.

Innen ugye nem tudjuk mi lehet, csak ha konkrétumokat írsz.

2021. okt. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Árulnak penész ellenei spray-t. Most nincs itthon, így nem tudom a nevét, de biztosan nem Domestos. Tényleg legelőször az okot szüntesd meg. Utána jöhet a spray. Arra ügyelj, hogy egyszerre sokat ne permetezz a falra, mert a festés felhólyagzik és buborékok formájában elválik a vakolattól. Inkább többször, de kevessen. Éppen hogy. Nekünk bevált, eltűnt a penészes folt.
2021. okt. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szereltess be onmukodo ventillatorokat,amik kieresztik a parat.
2021. okt. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az ok már meg van szüntetve, egy szigetelési probléma volt. A visszamaradt foltot viszont valahogy el akarom tüntetni, ehhez kérem a segítséget- nem vegyszerellenes hegyibeszédet.


Hozzáteszem, egy szóval sem mondtam, hogy nem érdekelnek vegyszermentes megoldások, csak azt, hogy a szavó az, amiről tudom, hogy működik, csak nem bírom elviselni a szagát.

2021. okt. 25. 05:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam pontosan az vált be, amit fentebb írtam: a foltot kellet5t eltüntetnem. Sikerült. Másnak talán nem fog. A magam esetét írtam.
2021. okt. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!