Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi lehetett ez?

Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
Az àgyunk kàrpitja egy helyen el van szakadva, rendszeresen porszívózom, de igazàból sosem néztem alá a kàtpitnak, ott ahol van a szakadàs. Most viszont alá néztem, és kàvèzacc szerű valamit làttam, tenyèrnyi foltban, két helyen. Kemèny kis golyó szerű valami, bolha, àgyipoloska ürülèk nem lehet, mert egy csípés sincs rajtunk, de ilyet èletemben nem làttam, és fogalmam sincs mi lehet. Valakinek van valami ötlete mi lehetett?
2021. okt. 21. 08:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Tuti valami rovar hagyta ott. Ilyenek ezek, jönnek-mennek és mindent otthagynak maguk után.
2021. okt. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Moly? Van termeszetes szal benne? Azt szeretik. A gombok a larvak. Nalunk is van ilyen. Pokrocot dobtunk ki legutobb
2021. okt. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!