Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosás közben miért van olyan...

Mosás közben miért van olyan büdös? Olyan záptojás és szennyvíz keveréke, tényleg nagyon büdös.

Figyelt kérdés
Mostanában vettem észre, hogy mosás után engedi le a vizet és rettentő büdös lesz utána. Ez miért van?
2021. okt. 5. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
A mosógépekben mindig pang a víz, mert nem engedik le az utolsó 1-2 litert (hülyén jön ki a csövezésük). Kínáld meg egy üveg hipóval vagy 3 olyan nagyobb kupaknyi trisóval (nem és, hanem VAGY!!!), mehet azzal a tisztítóprogram! :)
2021. okt. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kipróbálom!
2021. okt. 6. 00:00
 3/10 anonim ***** válasza:
29%

Áll az alján a baktériumhegyekben úszó trutyi/csatorna iszap,és ti ebben mostok és ezt a ruhát veszitek fel. :-(


3 havonta mindig ki kellene fertötleníteni! :

Üres mosás 90C° program Hippóval VAGY domestossal.1 ilyen mosás majd kitakarítja! És.. a mosógép tető mindig lehetőleg legyen nyitva hagyva hogy ki tudjon száradni oda belül,és akkor nem tenyészik" oda bent semmi..

2021. okt. 6. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
1. vagyok. Nem értem miért pontoztak le egyesek. Baktériumra hipó kell, ha az öblítő és a mosószer miatt felgyűlt zsíros trutyiban tenyésznek, azt a trisó fogja kioldani.. A kettőt pedig tilos keverni. Kioltják egymást, mivel sav és lúg..
2021. okt. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

1-es. Sajnos vannak trollok,akik ész nélkül lepontozgatnak hiába adsz valamire 1 jó/-normális választ. Sajnos ilyen lett az oldal,nem tudsz mit tenni az alacsony IQ-s emberekkel :-(

a 3-as voltam.

2021. okt. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Mindenkinek pipát jelöltem :)
2021. okt. 6. 19:39
 7/10 puritan ***** válasza:

Négyeske!

Ne foglalkozz vele, hogy milyen a pontozása a válaszodnak! Mondhatod a világ legnagyobb okosságát, akkor is lesz akinek nem tetszik, és lepontoz.

Te segítő szándékkel leírtad amit jónak tartasz, és valószínüleg te is megtennél, ha hasonló problémád lenne. A kérdező elolvasta, és vagy megfogadja, vagy nem. Az hogy ez valakinek nem tetszik, az a kutyát nem érdekli.

2021. okt. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kicsit zagyva a kérdés.

Hova van bekötve a kifolyó víz? Kádba, vagy falba?

Elöltöltős vagy felültöltős?

Mindig nyitva hagyod a felültöltőset nonstop illetve az elöltöltőset ÉS az elöltöltős adagolófiókját is?

Mikor volt utoljára 90 fokos mosás?

Mikor volt utoljára szűrőtisztítás?

2021. okt. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Bojlerből megy, meleg víz. Kádba engedem, elöltöltős. Nyitva van most is. Az adagolófiók nincs nyitva. 90 fokos nem mostanában volt. A szűrőt nyáron tisztítottam, szörnyen büdös volt.
2021. okt. 8. 21:05
 10/10 anonim ***** válasza:

Hány fokos az a meleg víz?

Te fullba csak és kizárólag melegvízzel mosol-öblítesz?


Adagolófiókot is nyisd mindig ki, az is szellőzzön.

Azonnal trutyizd ki a szűrőt!


Utána önts 2 liter hypót az üres mosógépbe, zárd be és hagyd állni 1 órát. A dob alatt van egy labda ami a befolyó víztől megemelkedik és lezár. Na ezt kell hypóval feltölteni. Ha letelt a 2 óra akkor elindítasz egy 90 fokos programot de teljesen üresen, semmi vegyszert, semmi tablettát, semmit ne tegyél hozzá. És olvasd el a gépkönyvet, mert lehet, hogy van neki kifejezetten mosógéptisztító programja. (90 fokos vizet tölt bele de sokkal magasabb vízszinttel teszi és dobmozgatással-centrifugával)


Ha az megvolt akkor vegyél aldiban mosógéptisztító flakont (2db-os) és úgy használd ahogy rá van írva. Nálad nagyon nagy gáz van, alaposan át kell dzsuváztatni.


A bojler nem tudom milyen bojler, de ha elektromos akkor vízkőtelenítsétek és a mosógép elé szereljetek plusz szűrőt mindenképpen.

2021. okt. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!