Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kinyírhattam a vasalómat??

Kinyírhattam a vasalómat??

Figyelt kérdés
2honapja kaptam anyosomtol egy lidl-s vasalot,nagyon jo vele dolgozni. Tegnap vasalas vege fele feher porokat is kopott a polora,megneztem es tele volt vizkovel a vasalo lukai,nwgyon keves ecetes vizzel atakartam lotykolni,nem inditottam el csak ma reggel,es nem gozolt egyaltalan,de megcsak nem is spriccelt .. csak melegitett,amennyire allitottam annyira :( most kinyirhattam volna???

#Gozmentesse tettem
2021. szept. 13. 07:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű. Gőzölős vasalóba csak ioncserélt vizet szabad használni, különben vízköves lesz.
2021. szept. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor is vízköves és trutyis lesz... csak sokkal késöbb.
2021. szept. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De vegul a csapvizzel nyirtam ki vagy az ecettel?
2021. szept. 13. 08:16
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy inkább eldugult, hogy az ecet sokmindent lemart.

Sokszor eceteztem, citromsavaztam, igazándiból sokáig tart, sokszor kell átmosni, átöblíteni, kinyomatni extra gőzzel, és nem lesz igazán tiszta.

Ne használd csapvízzel, akkor sem ha írják, és tisztító funkciója van.

2021. szept. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2021. szept. 13. 15:03
 6/7 anonim ***** válasza:
a lidl termékeire van 3 év garancia általában, nézd meg erre mennyi van és vidd vissza ha nem megy, ugyan ennyi idő után már csereterméket nem kapsz de az árát vissza adják. persze azt a kasszásnak nem kell elújságolni hogy mi miatt ment tönkre csak nem működik és kész.
2021. szept. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2021. okt. 1. 21:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!