Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Fehér pólóból kijön a vörösbor?

Fehér pólóból kijön a vörösbor?

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 10:44
 1/7 anonim válasza:
7%
ha ügyesen csinálod ki...:D
2010. aug. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Áztasd be kézmeleg mosószeres vízbe. A legjobb, ha van otthon vanish vagy házi szappan. Akkor ki fog jönni!
2010. aug. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
első válaszoló: gondoltam valami tippet is adsz.. második köszönöm, már be van áztatva
2010. aug. 31. 11:48
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

Ha az áztatás nem segít, van a domestosnak kifejezetten textíliákhoz való fehérítője, nálunk az bevált.

[link]

[link]

2010. aug. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%

Nekem így jött ki: kimostam, aztán még egyszer kimostam. Arielt használtam, 40 fokon, nem áztattam meg semmi, sőt előtte két napot állt a szennyesben a többi fehér ruhával.

Szerintem ha jó minőségű mosóport használsz, annak ki kell hoznia.

2010. aug. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

a mai nap be volt áztatva úgy 12- mostanáig, 2 vízben ázott, mert ugye kihült a víz, akkor újra került bele mosópor is még pluszba, azt hiszem Takarékos a mosópor neve, beáztattam, már 4-5 körülre eltűnt a folt :) pedig elég nagy részen volt benne...

kedvenc pólóm, csak azért kérdeztem. köszi mégegyszer!

16/L

2010. aug. 31. 20:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Valahol olvastam,hogy fehérborral.azt hiszem a feleségképző,hu-n.Vajon igaz lehet?
2010. aug. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!