Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Végig járta volna valami a...

Végig járta volna valami a lakást amíg oda voltunk?

Figyelt kérdés

Egy hét után ahogy haza értünk, minden csupa retek volt. A talaj, az asztalok, a csempék, a villanykapcsolók, az ajtók...minden. Mint egy hosszabb ideje nem lakott lakásban.

Nem pont indulás előtt csináltam nagytakarítást, de ekkora por sem volt a bútorokon mikor elindultunk hogy attól lenne.

Rágcsáló szagot nem éreztem.


2021. szept. 2. 10:28
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Azt nem egy rágcsáló csinálhatta.
2021. szept. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Ha BÁRMI állat mászkált volna a lakásban, az NEM PORT csinál!
2021. szept. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Pedig simán leül a por ennyi idő alatt, a villanykapcsolókra is kiül. Nem tudjuk, hogy hol laksz, de nagy eltérések vannak.
2021. szept. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Milyen abszurd kérdés ez?

Mióta lesz POROS, vagy retkes a CSEMPE(!) és az egész lakás mondjuk egy egértől?

A por az leül 1 hét alatt, különösen, ha nem is frissen takarítva mentetek el. A retek viszont ott volt előtte is, csak megszokta a szemed.

2021. szept. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Mondjuk az kétségtelen, hogy nagyon sok por szokott lenni, gyakran kell takarítani. De így még egyszer sem volt a lakás mire hazaértünk.

A retek alatt a port értettem.

A rágcsálót meg csak egy ötletként. De akár valami konyhai bogárra is gondoltam, bár az látszódna azóta is.

Na mindegy, csak minden abszurd eszembe jut, annyira meglepődtem.

2021. szept. 2. 11:40
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem járt ott senki csak 1 hét alatt nagyon leült a por. Amíg otthon vagytok, a folyamatos mozgás miatt rengeteg por kavarog a levegőben, ez egy hét alatt simán leül az üres lakásban, még akkor is ha frissen lett volna takarítva, így meg, hogy nem volt, főleg.
2021. szept. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%
Éjszakánként a portündérek beporoztak, de mivel nem voltatok otthon nem volt aki felverje, leporolja, így csak gyűlt és gyült....
2021. szept. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
Atya úr Isten 🙈
2021. szept. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A logikádat én se tudom követni, sorry. De lehet a környéken valaki felújított, ha van szellőző, bejut a por. De egyébként is poros minden, csak ha mászkáltok, szellőztettek, nem egy helyen ül le, felkavarjátok rendszeresen.
2021. szept. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy ezt miért a Gyakori kérdések, Házimunka kategóriába tett fel a kérdező? Egyeltalán miért tette fel itt a kérdést?
2021. szept. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!