Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit tapasztaltok, hol lehet a...

Mit tapasztaltok, hol lehet a legkedvezőbb áron mosószerhez jutni?

Figyelt kérdés

Én eddig Spar-ban és Rossmann-ban vettem de árban kb. ugyanott volt (Ne ítéljetek el, most kezdem a "szakmát"). Kifejezetten jó minőségű mosóporra és öblítőre vagyok kíváncsi.

Érdemes lenne megpróbálnom csak mosószert forgalmazó boltot is? Vagy egyéb üzletláncot?


2021. aug. 22. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Barátnőm a Glamour újsagot szokta megvenni amiben vannak kuponok többek közt a DM-be is, és akkor szokott olcsóbban venni tisztítószereket.
2021. aug. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Dm és Müller sajátmárkás mosószerei nagyon jók.

Nekem ha van lehetőségem, negyedévente átjárok Ausztriába vásárolni, onnan szoktam hozni. Sokkal jobb minőségűek mint az itthon kaphatóak és olcsóbbak is. Öblítők, tisztítószerek szintúgy.

2021. aug. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Itthon különösebb igényünk nincs, Auchanban szoktuk venni ha elfogy. Egyébként meg Ausztriából és OLaszországból szoktunk hozni magunknak olyat amit itt nem lehet kapni. Németországból meg kint dolgozó ismerősök hoznak nekünk cuccot. Akcióban nagyon jó árak vannak és a minőségükben is jobban meg lehet bízni.
2021. aug. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerbiából.

Jó,nekünk egyszerű,Röszkén lakunk.

2021. aug. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mint volt mosóportesztelő, nagyon jól ismerem a márkás mosószerek összetételét, persil ariel stb.

Ezért használok mosószódát, mosópor helyett. Olcsó, és hatásos. Azert olcsó, mert értelemszerűen kevesebb mennyiség kell egy mosáshoz. Mert nincsen adalékanyag, tudod, azok a színes kukackák, ami illatosító meg oprikai fehérítő azaz kék festék, meg színélenkítő, azt pedig az ecetes öblítés is elvégzi. Tehát a kukackákra neked nincs is szükséged, de nekik olcsóbb így a késztermék előállítása, mint a tulajdonképpeni mosó-szer, ami a mosószoda, jobb esetben tisztán. A színesség illatosság a felhasznalói élmény fokozása miatt van, nem pedig a ruha mosására, ápolásáŕa.

Persze van úgy hogy a kukackák is fehérek, tehát az adalékanyag is fehér, az egeaz mosópor fehér. De attól még nem mind mosószer az a mosópor!


Ecettel öblítek, azóta nem dohosodnak be a ruhák a szekrényben, tovább marad élénk a ruha színe, hamarabb szárad, és kevéssé ráncososik.


Mosószódát nagy tételben is lehet olcsón vásarolni, de vigyázz, nagyok az ár eltérések forgalmazók szerint! Javaslom az Árgep-ben megnézni.

2021. aug. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

...nem beszélve arról, hogy a szagtalan ruha nem zavarja a kedvenc saját parfümöd illatát.

De ha mindénképpen illatos ruhát szeretnél, és jól mosott ruhát is, akkor használj valamilyen aromaolajat a mosáshoz. :)

2021. aug. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!