Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen illatszer bolt hálózato...

Milyen illatszer bolt hálózatokat ismertek ?

Figyelt kérdés
Olvastam egy vizsgálati jelentést, hogy a mosószereknél az egyik ilyen hálózat saját márkás terméke végzett az első helyen, megelőzve mindegyik nagy márka termékeit, még az olyat is ami 4-szer drágább. Hirtelen csak egy ilyen jut eszembe a Drogerie Markt. Van másik is ?
2021. júl. 29. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:
muller, rossman
2021. júl. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
HOl élsz, kérdező?
2021. júl. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pécsett. De most hallottam a rádióban, hogy a fogyasztóvédelem oldalán fent vannak az adatok. A Rossmann, hogy nem jutott eszembe, itt van a szomszédban, még vásárolni is szoktam ott. Hihetetlen hülye tudok lenni időnként. A Muller is ismerős, de gondolom az a Müller akar lenni. Az is van Pécsett, de ott még sosem jártam.
2021. júl. 29. 12:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Müllerben nagy részt német piacra szánt dolgokat árulnak. Pl. az ott kapható mosószerek messze verik a hazai piacon található termékeket.
2021. júl. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4: szerintem is a Mülleres termékek lehettek a tesztgyőztesek.

Nekem is nagyon jó tapasztalatom van velük.

2021. júl. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És tényleg a Mülleres termék lett az első, fehér ruhákhoz. Blink Öko általános mosópor
2021. júl. 29. 15:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ott veszem a mosogatógépes mosószert is (szintén Blink), és még jó pár ilyen tisztítószert évek óta. Már nem is tudom, mikor került a háztartásba ún. márkás termék.... MInek fizessek dupla annyit, mikor ezek a sajátmárkásak még jobbak is...? :)
2021. júl. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!