Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért vagyok lusta?

Miért vagyok lusta?

Figyelt kérdés

Külön élek a szüleimtől. Ha otthon vagyok a saját lakásomba kb soha nincs kedvem elmosogatni, takarítani stb..


Édesanyáméknál mikor vagyok kb 2 hetet egy hónapban, itt szívesen mosogatok, takarítok stb.. ez miért van?



2021. jún. 27. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
érdekes nekem ez pont fordítva van. az én otthonomban vígan mosogatok, teregetek, porszívózok. anyáméknál a hátam közepére nem kívánom a házimunkát.
2021. jún. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
75%
Szerintem azért, mert ha otthon vagy, akkor nem akarsz senkinek jó benyomást kelteni, hogy milyen ügyes és rendes vagy. Valamiért én is otthon lustábbnak érzem magam, annyira de annyira el akarok mosogatni... de majd reggel inkább XD
2021. jún. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert csak akkor látod értelmét az ilyesminek, ha másoknak is hasznára lehetsz vele, otthon viszont csak te vagy, így nem tartod annyira fontosnak.
2021. júl. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert otthon minden nap kell csinálnod, kötelezve vagy rá, nálunk viszont csak néha, és akkor szívesen segítesz nekik.
2021. júl. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És én?...
2021. júl. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!