Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ki mivel mos, kinek mi vált be?

Ki mivel mos, kinek mi vált be?

Figyelt kérdés

3 eves a gyerekem, es rendre nem tudom kiszedni a ruhaibol a foltokat, folyekony arielt hasznalok, felenk lehet haznal kapni, (hat nem tudom olyan e mint a bolti) de gondolom nem, mert semmit nem hoz ki a ruhakbol.


Mar vanish oxi action gellel keverem igy van ami kijon, van ami igy sem. Csak pont ezt nem szeretnem, hogy mindig tobb félèt keverni ossze, hogy talan kijojjenek a foltot.

Nektek mi valt be?



2021. jún. 7. 08:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Koszos helyen dolgozom, olcsó mosóport használok, általában Biopon takarékost, kihoz mindent.
2021. jún. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ez eddig is így volt, vagy valamit változtattál és azóta?
2021. jún. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Én évek óta arielt használok,nálunk ez a befutó. De ezzel az olcsó változattal én sem voltam kibekülve.
2021. jún. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Marhaepeszappant próbálj, DM-ben lehet kapni.
2021. jún. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%
Marhaepeszappan még egy javaslat.200 Ft de tényleg csodákra képes.
2021. jún. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi segitsegeket.


Egybefuzve valaszolok.


Mar tobb mososzert kiprobaltam, ezelott ariel mosokapszulat hasznaltam legutobb, nekem nem jott be.

A ferjem ruhai hat a legszelidebb szo rajuk talan a retkesek😅 valamit finomitottak rajta a mososzerek de hogy a tisztahoz meg csak nem is kozelitett az biztos.


Ezert valtottam egyik mososzerrol a masikra, mar volt por, folyékony, porhoz hozzareszeltem vanish szappant, vagy mososzodaval kevertem.. De nem lesznek folt mentesek.


Ezert valtottam most erre de ez se szed ki semmit. Még azt meg is ertenem, hogy a foldet, permetszert stb nem szedi ki, na de egy ivole foltot vagy ha lemalnazza az atletat a kicsi?..😏


Biopont es ezt a marhaepeszappant még nem hasznaltam, sot utobbirol meg sose hallottam. Szeretem az uj dolgokat, mert akkor mindig van remeny😁

Koszonom, hogy irtatok! 😊

2021. jún. 7. 11:24
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
a férjed mezőgazdaságban dolgozik? apám is, csakis akkor jönnek ki tisztán a ruhái a gépből, ha előtte ki vannak mosva kézzel, körömkefével. a marhaepe szappan jó, de a sima vanish mosószappan is jó.
2021. jún. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
7-es igen🙂 aah pont ezt nem akartam volna, hogy sikavakalni még mosas elott, hogy tuti nezzenek ki valahogy a ruhak, mondom hatha van valami ami kimossa tisztara, de akkor muszaj leszek mosogatni mielott bekerul a gepbe. Koszonom, hogy irtal.
2021. jún. 7. 12:04
 9/15 anonim ***** válasza:
anyámnak 30 év alatt nem sikerült találnia semmilyen praktikát erre :( sajnos sikálni kell
2021. jún. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Olyan mosószer nincs, ami a foltokat előkezelés nélkül kimossa.

Férjem kerti/munkás ruháihoz én Ariel mosóport használok, az olaj folton kívül mindent kiszed.

Nagyon sok múlik a mosógépen is, illetve azon is, hogy milyen programon mosol, nem-e tömöd meg túlságosan a gépet.

Gyerekek foltos ruháira nekem is a folttisztító szappan vált be, benedvesítem a foltot, megdörzsölöm a szappannal és mehet a gépbe. 90%-ra mindent kihoz.

Általános, egyszer hordott ruhákra Ariel kapszulát használok, fehér ágyneműkre, törölközőkre csakis mosóport, szintén Ariel. Kényesebb ruhákra pedig Perwollt.

Egy lassan 5 éves Hotpoint mosógépem van, teljesen elégedett vagyok vele.

Én háznál vett mosószerrel biztosan nem kísérleteznék, szinte biztos, hogy valami felvizezett hamisítvány.

Csak drogériában veszem (DM, Müller), vagy ha járunk Ausztriába akkor onnan hozom.

2021. jún. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!