Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A színfogó kendőhöz be merjem...

A színfogó kendőhöz be merjem tenni a mosógépbe azt a ruhát, ami tényleg fog?

Figyelt kérdés
Kicsit hitetlen vagyok, írjon aki esetleg már próbálta! A reklámban nagyon jól hangzik, de nem szeretnék úgy járni, hogy késő bánat...
2010. aug. 21. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
A helyedben kipróbálnám úgy, hogy beteszem csak azzal az egy ruhával, és teszek mellé valami világos színű, kiselejtezésre kész (lyukas, kinyúlt stb.) holmit. Ha az utóbbi megtartja az eredeti színét, akkor legközelebb moshatod így a többi ruhával is.
2010. aug. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
A kendőhöz nem tudod hozzászólni. De ha fog valamelyik ruhád,akkor áztasd be egy éjszakára erősen ecetes vízbe. Az konzerválja a festéket,és a ruha nem fog később sem.
2010. aug. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ok, köszi ezt kipróbálom!
2010. aug. 21. 21:31
 4/6 anonim válasza:
Nyugodtan beteheted azt a ruhát ami fog, mert nem fogja befogni a többit. Én kipróbáltam és tényleg működik.
2010. aug. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én is kipróbáltam a kendőt, és szerintem nem ér semmit.


Kaptam egy ágynemű garnitúrát, aminek nagyon élénk színe volt. Mivel az alapszíne fehér, ezért gondoltam, biztos ami biztos beteszem mellé a kendőt, hogy ha engedi a színét, akkor a fehér részt ne fogja össze.

A mosás végén kivettem a kendőt, ami sötét rózsaszín volt, aztán az ágyneműt is, aminek az alapszíne mostantól rózsaszín.

Ennyit a színfogó kendőről. Szerintem.

2010. aug. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

ne

probald ki nekem a kedvenc farmerom lila lett es csak foltokban

2010. szept. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!