Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szerintetek kibírja a gázpalac...

Szerintetek kibírja a gázpalackom a húsvétot vagy vegyek szombaton inkább?

Figyelt kérdés
Szóval márciusban vettem egy palackot, 2 naponta főzök vele. Most kb negyedéig van még benne, holnap kb csak 1 órát szeretném használni viszont szombaton sonkát akarok főzni ami ugye 2-3 óra. Kibírja vagy inkább vegyek egyet?
2021. ápr. 1. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Inkább vegyél egyet, kár lenne azért a sonkáért.
2021. ápr. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10%
Emeld meg, hogy mennyire nehéz, vagy könnyű. Amúgy én tavaly nyáron vettem, és még van benne, igaz nagyon ritkán főzök.
2021. ápr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Ne viccelj, még nyáron is bőven lesz benne.
2021. ápr. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Vegyél, nem rohad meg. Alap, hogy 1 palack nem palack, kell egy tartalék mindenképpen. De ha lehet, cseréld ki a tetején egy órás nyomáscsökkentővel, vagy emeld meg egy horgászmérleggel.
2021. ápr. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
Egyébként a benzinkutak nem zárnak be...
2021. ápr. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Nekünk kombi tűzhelyünk van,-palackról használjuk(sokat).Szinte napra pontosan 6 hetet "bír ki" egy palack,-ha tényleg negyedig van,-bőven elég lesz.Tedd rá egy hagyományos szobai mérlegre,amennyit mutat,abból vond le a palack súlyát(egy bekarikázott,jól látható szám a vállán,kb 6,5kg)a maradék a töltet súlya.

Ha van benne 1,5~2 kiló,az vagy egy hétig elég!

2021. ápr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!