Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Tűzhely főzőlapjáról hogyan...

Tűzhely főzőlapjáról hogyan tüntessem el a ráolvadt műanyagot?

Figyelt kérdés
Rátettem a lapra egy nagy műanyag tálat, és amíg másfelé néztem a kisfiam szép csöndben bekapcsolta a tűzhelyet, pont azt a lapot, amin a tál volt. Mire észrevettem, már megolvadt az alja, és agy kicsit ki is lyukadt. Hogyan tudom a lapról leszedni a ráolvadt műanyagot? Nagyon fontos lenne, mert albérletben lakunk, és egy hónapja hoztak új tűzhelyet.
2008. dec. 4. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Milyen főzőlap? Kerámia, inox, festett, stb?

Milyen vastag a műanyagréteg, ami ráragadt?

2008. dec. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom a nevét, nem kerámia, hanem ez a hagyományos villanytűzhely főzőlap. És kb. fél centi vastag rajta a műanyag.
2008. dec. 5. 19:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Mechanikusan mindenképp. Talán le kellene fagyasztani. Van erre speckó spray, víz-fűtésszerelők használják esetleg. Ha lehül a műanyag, talán lepattan róla némi külső behatásra.


Ez csak tipp. Egy ötlet, ne fikázzon érte senki!

2008. dec. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én ugyan kerámialappal jártam ugyanígy, de amint kihűlt a műanyag, ismét egybeállt, és magától lepattant róla. Úgyhogy a "fagyasztós" trükk nem hülyeség, senki nem fikáz le érte, csak lehet, hogy nem is lesz rá szükség. ( meg lehet, hogy a hirtelen hűtés nem is tesz jót a főzőlapnak, de ez is csak egy kósza gondolat, fogalmam sincs, megreped-e tőle. )
2008. dec. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!