Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ez így jó módszer mosáskor?

Ez így jó módszer mosáskor?

Figyelt kérdés

Előfordul, hogy kézzel mosok, ilyenkor szoktam használni egyaránt mosóport és mosószappant is, bár tudom, hogy egyik is elég lenne, de nekem valahogy így vált be.

Először mosóport teszek a vízbe, majd a ruhát vízbe mártom, de mindjárt ki is veszem a vízből. és beszappanozom a mosószappannal főleg a kényesebb helyeken (hónalj, mandzsetta vagy ahol éppen koszosabb), ezután visszateszem a vízbe, és mozgatom, nyomkodom a mosószeres vízben, amibe már így került egy kis mosószappan is. Kiveszem megint a vízből a ruhát, és ha kell, akkor visszateszem megoldozni még egy kicsit, majd a végén tiszta vízzel öblítek.

Kérdezném, hogy szerintetek jó úgy, ha a szappanozást rögtön a ruha bevizezése után csinálom, vagy úgy jobb, ha előtte megdolgozom a ruhát a mosószeres vízben, és csak ezután szappanozom be az említett részeken?


2021. márc. 17. 19:11
 1/3 A kérdező kommentje:
megoldozni=megdolgozni
2021. márc. 17. 19:53
 2/3 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy átnyomkodd az anyagon a mosószeres(szappanos) vizet, aztán áztatni, állnihagyni aztán előlről mindent.

A kényesebb részt, és ahol látszik a koszolódás, ott a szappanozás után két marok között dörzsöld át.

2021. márc. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen jó így szerintem.
2021. márc. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!