Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy tüntethetném el a csíkot...

Hogy tüntethetném el a csíkot a bejárati ajtóról?

Figyelt kérdés

Üveg bejárati ajtónk van, és amikor vittem/ hoztam ruhaszárítót, sikeresem nekiértem vele az ajtónak.

Így pont az ajtó közepén lett egy kb 10 centi hosszú, fehér csík.

Sehogy sem tudom eltüntetni, szerintem már mindent kipróbáltam rá.


Valakinek valami ötlet, amivel leszedhetném?


2021. febr. 22. 12:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen felületen (üveg, festék, ....) keletkezett a csik?
2021. febr. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Üvegen. Meg az ajtó szélén is (ami festett fém) de az annyira nem vészes. Az üvegen nagyon látszik.
2021. febr. 22. 12:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha az oka a rákenödött festék akkor egyszerüen zsilettel lekaparod. Ha megkarcoltad (amit nem hiszek) az üveget akkor csak az üveges tud neked segiteni üvegcserével.
2021. febr. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak festék van rajta, nem karcoltam meg. Az a baj, hogy nem nagyon merem kapargatni semmi élessel, hát ha akkor tényleg sikerül megkarcolnom. :/
2021. febr. 22. 12:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Most akkor mit mondjak neked? Elmenjek hozzád levakarni? :-) (Festék árusito helyeken lehet venni befogot a zsiletthez. Ha azt elég laposan tartod akkor nem tudod megsérteni az üveget.)
2021. febr. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szuper, köszi :)
2021. febr. 22. 13:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Most akkor mi a szuper? Az elmenjek hozzád, vagy a kaparo?:-)
2021. febr. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A kaparóra mondtam. :) Mellesleg ha épp nem terveztél Németországba utazni, akkor a személyes segítséget nem tudom elfogadni :D
2021. febr. 22. 19:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!