Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A ruhák közé zsepi keveredett...

A ruhák közé zsepi keveredett a mosógépben és van rajtuk pár darab:S Hogyan távolítsam el?

Figyelt kérdés
Már leszedtem a nagyját meg újra öblítettem de vmi végleges megoldás kellenne. Köszi
2010. aug. 16. 22:55
 1/8 anonim ***** válasza:

lehet kapni ilyen szöszleszedö gurigát. ragacsos és több réteg van egy rolón így ha egy elhasználódik le szeded és a következö rétteggel csinálod.


minden ráragad, pl mi a kanappénkat is azzal tisztítjuk.


de ha nincs ilyen otthon akkor fogsz egy vastag ragasztószallagot , rátekered a kezedre úgy hogy kívülröl ragadjon és rányomkodod a ruhára ott ahol kell.

2010. aug. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ruhakefével.Ha szárazon nem jön le a zsepi.akkor nedvesítsd meg kicsit a kefét és úgy keféld át a ruhákat.
2010. aug. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kedves első! Ezzel tuti le fog jönni? :( Nagyon elkeseredtem, mert az új ruhám is benne volt.
2010. aug. 16. 23:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Ruhaszárító gép kifújja a szöszöket,bojhokat.Nincs ismerösnek?
2010. aug. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nincsen sajnos:(
2010. aug. 16. 23:38
 6/8 anonim válasza:
én is próbáltam ilyen kefével meg minden, de nekem nem igáz jött be, és inkább kimosom újra ^^
2010. aug. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A nővéremnek van ilyen tapadós szöszleszedő, tényleg jó volt. Naggyából eltűntek a kis darabok. AMúgy ilyet hol lehet venni? Úgy értem, a boltokban milyen polcokon?
2010. aug. 17. 22:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem régi vágyam volt egy ilyen henger, és a Postán vettem. Kb. 1000 ft volt 1-1 1/2 éve, és a nagy mellett volt hozzá egy mini is. Volt is alkalmam használni, én is így jártam a zsepivel, és pont a feketékkel!!! :D (Akkor nem nevettem!) Először sima vízben lavórban kilötyiztem, majd a hengerrel gurigáztam. Így sem volt villámgyors, de ezzel a legkönnyebb.
2010. aug. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!