Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mindent kivasaltok? Minden...

Mindent kivasaltok? Minden mosás után vasaltok vagy csak mielőtt felvennétek a ruhát?

Figyelt kérdés
2010. aug. 15. 16:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Törölközőt, fehérneműt, zoknit nem vasalok. Meg ilyenkor nyáron ágyneműt sem, mert reggel kimosom, este visszahúzom.

A barátnőm sosem vasal mosás után, mindent vasalatlanul rak el, és csak felvétel előtt vasalja ki. Sosincs elrakva a vasalódeszkája, hiszen minden nap ki kell vasalni 1-2 darabot. Én ettől megőrülnék. Megszárad a ruha, elvasalom, szekrény, és kész. Azért mert felvételkor látszik a tűrések nyoma, még az is látszik, hogy vasalva volt. Nem?

2010. aug. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Doriiisss válasza:
100%
Én a mosott ruhákat eleve vállfára rakom így nem gyűrötten szárad meg. De még így is van, hogy át kell vasalnom főleg az ingeket.
2010. aug. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
én nagyon ritkán a pólóimat,illetve régebben volt élére vasalható fekete hosszúnadrágom.ma már,hogy bejöttek a szűkített fazonú v csőszerű nadrágok,nem kell őket egyáltalán vasalni(régen a farmert is vasaltam!).Nagyon ügyesen hajtogatok mindent,a törölköző és a lepedő is olyan mintha vasalva lenne,a jó teregetés miatt.Ha lenne férjem,az ő ingeit vasalnám és a pólóit(mivel nagyobb méret,mint az én női pólóim ujjatlanjaim).
2010. aug. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Dehogy vasalok mindent: ha leveszem a szárítóról a ruhát, számos esetben örömmel állapítom meg, hogy "Na, ezt se kell vasalni!" Vannak kifejezetten nemgyűrődő anyagok is és a gondos teregetés is sokat segít. Viszont amit vasalok, azt természetesen mosás után, nem teszem el gyűrötten, hogy aztán ne lehessen felvenni, mikor kell.
2010. aug. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én sose vasalok. Nem kényes a családom a gyűrésekre, úgyhogy eggyel kevesebb gond...
2010. aug. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én régen vasalómániás voltam. Még a bugyikat is vasaltam, mert engem erre neveltek. aztán egyetemista koromtól kezdve hanyagoltam a vasalást, egyszerűen nincs/nem volt rá időm. szépen teregetek egyrészt, másrészt meg ahogy egy kedves barátnőm mondta: "kisimul az rajtad". és mennyire igaza volt:D

ha majd férjhez megyek, akkor is csak ingeket vasalok, ha nem lesz kényes a vasalt ruhára (remélem nem).

2010. aug. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
én se szoktam vasalni, max 1 félévben egyszer, vagy ünneplő ruhát:D
2010. aug. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
én sem vasalom a ruháimat kivéve a munkásköpenyemet mert azt elvárták...söt eccer ugy vittem el h nem volt kivasalva mer elromlott a vasalo és még majdnem hazaküldtek:S
2010. aug. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem vasalok. csak olyan ruhákat veszek, amik nem igénylik, így több időm marad értelmesebb dolgokra :)
2010. aug. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Én semmit nem vasalok ki mosás után. Szépen összehajtom, és mehet a szekrénybe. Mielőtt felveszem akkor vasalom ki, de a vasalódeszkát én mindig elrakom magam után.
2010. aug. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!