Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Fehér Pervoll valóban jó...

Fehér Pervoll valóban jó kissé beszürkült fehér ruhák mosásához?

Figyelt kérdés
2021. jan. 8. 09:29
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Biopon áztatóval egy egyéjszakás áztatás csodákra képes.

Utána bármilyen jobb minőségű, fehérekhez való mosószerrel kimoshatod.

Ha ez nem fog segíteni, akkor semmi, még a Perwoll sem.

2021. jan. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Fehér ruhákhoz való Ariel mosópor. Nem a gél, nem is kapszula, por. Világbajnok nálam, tényleg fehérít és tisztít, legjobb mosószer. Nem kell félni, hogy letapad, meg nem oldódik fel. Hosszabb mosóprogramot válassz, min 1,5 óra, ne tömd tele a gépet ruhával, illetve mérd ki a mosóport, ne csak találomra öntsd. Fehér Perwollt próbáltam, szerintem semmit nem ér.
2021. jan. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jó.
2021. jan. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Nekem nem jött be. Elszürkült, de egyébként jó minőségű damasztterítőket próbáltam, megmenteni, áztattam is benne egy-két napig, nem segített. Aztán a DM sajátmárkás mosószerével kimostam párszor és sokat javult a helyzet. Hófehérek talán már nem lesznek, de most sokkal szebbek.
2021. jan. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek minden elszürkül?
2021. jan. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Persze, mert nem tudnak mosni. Bevágják a gépbe, természetesen rövid programra, háromszor annyi ruhát mint kellene, mosószert csak úgy öntik, minek azt kimérni, és persze jó sok öblítő.
2021. jan. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
Nagyanyám damasztterítői a mósószódától szürkültek meg. Válaszom arra vonatkozott, hogy ezeket a cuccokat a perwoll többszöri mosással-áztatással sem varázsolta fehérre. Ellenben a DM sajátmárkás mosópora, ami jóval olcsóbb, már igen. Nagyanyám annak idején keverőtárcsással mosott. De azért őt már nem szaroznám. Szegénynek kisebb gondja is nagyobb volt, mint hogy mennyire fehér az abrosz.
2021. jan. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
61%

#7

A mosószódához nem tudok hozzászólni, mert nem használok, de a keverőtárcsás magasan veri a mostani szuper mosógépeket!

Tudom, mert a nyaralónkban az van és gyönyörűen mos.:)

2021. jan. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!