Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen gyakran kell tisztítano...

Milyen gyakran kell tisztítanotok a hűtőt és a tűzhelyet?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem, ha minden nap takarítanám, az se lenne elég, állandóan ragadnak, koszosak, össze vannak fröcskölve, pedig tiszta kézzel bánunk velük és a takarításom is alapos. Akárkihez megyek, mindenkinek olyan szép tiszta a konyhája, és elvileg havonta takarít.
2020. nov. 24. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Hutot evente 2x, a gaztuzhelyet hetente.
2020. nov. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Gaztuhelyet,pontosabban gazos fozolapot minden fozes utan.

Fekete uveg,minden meglatszik rajt,a por is.

1-2 naponta fozok.

A hutot 1-2 havonta kitorlom,de ez egy 10 perces gyors torles.

Evi 2x altalaban rendesen is kitakaritom,kiveszem a polcokat,dobozokat is olyankor.

Es persze ha valami kifolyik benn akkor azt azonnal kitorlom.

A tuzhelyet letorolni is 5 perc,kiveve ha valami olajosat sutottem,akkor leveszem a rozsakat is,es a racsot is letakaritom rendesen,egyebkent csak leveszem a racsot,lefujom korbetorlom es kesz.

2020. nov. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Nekem indukciós főzőlapom van, minden főzés után takarítom, mert nagyon rosszul néz ki, egy fényes fekete lap, nekem könnyű letörölni. A hűtőben sajnos trehány vagyok, azt félévente kb., amikor eszembe jut, de ha valami kifolyik, azt feltörlöm, nem hagyom úgy.
2020. nov. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Egyéni szokás kérdése, amin szinte változtatni sem lehet. A gáztűzhelyet és azonnal letisztítom, ha valamivel szennyeződik, a feleségem nem (még csak 50 éve vagyunk házasok). A hűtőt feleségem kb. havonta kitakaríttatja a takarítónővel, én csak szükség szerint fordítok rá munkát.
2020. nov. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Aki tud főzni, az általában tiszta körülmények között szokott. Aki még csak tanulja annak idő kérdése és menni fog.
2020. nov. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Akkor ott valami nem oké. Lehet, hogy te tiszta kézzel nyúlsz hozzá, de a család többi tagja nem biztos. Sütőt, főzőlapot minden használat után takarítom, hűtőt amikor kiürül, általában a hétvégi bevásárlás előtt (csütörtök) szoktam kitörölni Sanytollal, alaposabban kb 2 havonta szoktam kitakarítani.
2020. nov. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintetek a sütők belsejét miért nem lehet fehérre zománcozni, hog látni lehessen benne?
2020. nov. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
45%
Kerámia főzőlapom van. Minden főzés után takarítom. 1-2 naponta főzök, szóval elég sűrűn van takarítva. A hűtőt heti egyszer áttörlöm, mármint a polcokat, fiókokat. Évi kétszer (tavasz, ősz) szedem ki az összes polcot és takarítom át teljesen az egészet.
2020. nov. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!