Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Valaki tud jó illatú öblítőt?

Valaki tud jó illatú öblítőt?

Figyelt kérdés
Igazából mostanában semelyik nagy öblitő márkának pl.: Silan, Lenor, Coccolino nem találok olyan illatát, amelyik tetszene. A Lenorral csak annyi a problémám, hogy a mostanában forgalmazott Parfumelle kollekció közül az összesnek fullasztó, tömény, nagyon virágos és édes illatai vannak. Coccolino Creations ugyanez. A Silan úgy ahogy tetszik, de azoknak sincs olyan különleges illatuk, mely elnyerné a tetszésemet, max a kék szìnű Fresh Sky. Valaki tudna valamilyen márkát és azn belül olyan illatot mondani, melynek kellemesen jó illata van, és nem fullasztó?
2020. okt. 29. 09:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
A fehér színűeket próbáld meg. Sensitiv...stb.
2020. okt. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de egyiknek sem tetszett az illata.
2020. okt. 29. 09:31
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor marad az ecet :)
2020. okt. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%

Én Silant és Lenort használok amelyiknek nagyon tömény az illata azt hígitva használom így nem lesz olyan tömény.

Vagy próbáld meg a fehér színűeket azok nem olyan tömények de az illatuk jó.

2020. okt. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

Silan Aromatherapy Magic Magnolia. Legjobb. Csak ezt veszem. Finom az illata, nem édesen emelyítő. És a szekrényben is megmarad az illata, de nem mindent elnyomoóan.

Esetleg, ha ez nem jön be neked, szagold meg a többi Aromatherapy fajtát.

2020. okt. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
36%
Nekem is ez a problémám, tömény és édes az összes itthon kapható öblítő. Fehér Silant vettem most, igaz, hogy nem marad meg sokáig az illata, de ez nekem annyira nem is szempont, a ruhák puhák tőle.
2020. okt. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Lenor illatgyöngyök. Mind jó, de nekem a "Lenor UN STOPPABLES Lavish (krémszínű) jött be.
2020. okt. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ecet!
2020. okt. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
52%
Hibába törölteted, akkor is megírom: az ecet nem öblítő!
2020. okt. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%

Egyáltalán tudod mit jelent az, hogy öblítés?

Mosószer-mentesítés, semlegesítés.

Az öblítés alapvetően tiszta vízzel történik. Az esetleges maradékot savas közeggel lehet semlegesíteni, mert a mosószer lúgos. Erre tökéletesen elég az ecet.

A műanyagvegyszerszagosítás már színtiszta marketing, semmi köze az öblítéshez. Angol nyelvterületen "softener"-nek hívják egyébként, lásd gépkönyvek angol nyelvű oldalait.

2020. okt. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!