Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Farmer szürke pulóverrel mosható?

Farmer szürke pulóverrel mosható?

Figyelt kérdés
Bocs a hülye kérdésért, 22 éves srác vagyok egy albiban, mosnom kellene 2 normál sötétkék farmert 2 szürke pulóverrel. Moshatók együtt a gépben?
2020. okt. 9. 23:03
 1/8 nemaRendőrség ***** válasza:
22 éves srácként minden mosható mindennel
2020. okt. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 nemaRendőrség ***** válasza:
De komolyan. Én 5 éven keresztül csak bedobtam a szennyest a gépbe, nem is volt kosaram, amikor tele lett elindítottam.
2020. okt. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem vadiújak a farmerek, és voltak már mosva, akkor 40 fokon simán.
2020. okt. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Persze, nem kell minden színt különválogatni. Kék meg szürke simán mehet egybe. De mondjuk a fehér-piros már problémás lehet.

Hány fokon tervezed kimosni és milyen programon? Ha nem tudod hogy kell, akkor ebből is lehet még baj.

2020. okt. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
40 fokos kímélő programon. 20 éves Electrolux gépben.
2020. okt. 10. 00:05
 6/8 anonim ***** válasza:
oké, az teljesen jó :) csak arra voltam kíváncsi, hogy ugye nem 90 fokon akarod mosni vagy ilyesmi (nem téged nézlek hülyének, csak van olyan ismerősöm, aki azt hitte eleinte, hogy minél magasabbra hőfokra rakja, annál jobb lesz és akinek ez új, annál előfordulhat hasonló félreértés)
2020. okt. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
60 fokon én is gondolkodtam eleinte, de ugyebár ott a címke. :D
2020. okt. 10. 01:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem, hogy 60+ fokon kell mindent mosni
2020. okt. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!