Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosógépben lehet az igazán...

Mosógépben lehet az igazán koszos dolgokat a tisztákkal együtt mosni?

Figyelt kérdés

Ma port töröltem, a használt poros rongyot kimostam kézzel mielőtt bedobtam a mosógépbe a ruhák mellé, amik amúgy nem koszosak (irodai munkát végzek bennük).


Elgondolkoztam, hogy ezt kell egyáltalán? Egy új mosógép megbirkózik az ilyesmivel, nem? Ti bedobjátok a koszos dolgokat (sportruha, munkaruha, takarító rongyok, stb) a "tiszta" holmik közé? Koszos lehet ettől a teljes adag?


(Gondolom olajos, zsíros, festékes, vegyszeres dolgokat nem, de most olyan "koszos" anyagokra gondolok, amik földesek, porosak, stb.)


2020. szept. 29. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk a poros rongyot simán. De mondjuk a földes rongyszőnyeget nem dobom be velük.
2020. szept. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én az ilyeneket külön mosom. Pl. a kint ruhákat (ezek sárosak, porosak, füvesek stb.) amikben kertészkedünk, füvet nyírunk, kutyákkal játszunk összegyűjtöm, 1-2 hetente ezekből megvan egy adag. Valahogy nem szívesen teszem be az utcai ruhák közé, amik csak az irodában voltak rajtunk.
2020. szept. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az kihagytam, hogy a takarítós rongyokat viszont a többi ruhával mosom együtt, előtte nap egy éjszakára egy kis vödörbe beáztatom mosószódás vízbe és megy a mosásba. Konyharuhát nem használok, illetve csak kéztörlésre a konyhában.
2020. szept. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a portörlő rongyot öblítsd át mielőtt beteszed a gépbe. a nagyja máris kijön.
2020. szept. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ezeket külön mosom. Nálunk kutya van, a kutyás és kertes ruhákat nem rakom be az irodás, otthoni holmik közé.
2020. szept. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!