Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szoktatok 95 fokon mosni?

Szoktatok 95 fokon mosni?

Figyelt kérdés

Anyám szerint ez egy tök felesleges program a gépen mert a mai mosószerekkel elég 60 fokon mosni ha fertőtleníteni akarunk valamit.

De másoktól meg úgy hallottam,hogy lepedőket,ágyneműket,fehérneműket, törülközőket kb 90 fokon kell mosni.De gondolom a lábtörlőknek,szőnyegeknek sem árt.

Na meg ha valaki tegyük fel súlyosan fertőző beteg akkor az ő ruháinak is minél nagyobb hőfok kellhet.


2020. szept. 20. 18:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
46%

Nem. Napi mosást, beleértve a fehérneműket is, 30 fokon mosom.

Ágyneműt, törölközőt, ha nagyon piszkos, legfeljebb 40-en.

2020. szept. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
90 fokos programom van, rendszeresen használom, mert a szüleim hírből sem ismerik a higiéniát, így a fertőtlenítés nekem véget nem érő elfoglaltság. A saját, nem problémás ruháimat legfeljebb 40 fokon szoktam mosni.
2020. szept. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak a mosógép takarítására használom
2020. szept. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Különben szerintem pelenkára, kakis-hányásos dolgokra való, fertőtlenítés miatt, ez lehet betegség, de lehet baba vagy idős ember holmija miatt.
2020. szept. 22. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Van 95 fokos program nálunk is de sosem használtuk a legtöbb ruhánál nem is ajánlanak úgy sem nagyon magas hőfokon mosni.
2020. szept. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!