Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel jön ki a ruha rossz szaga?

Mivel jön ki a ruha rossz szaga?

Figyelt kérdés
Vannak ezek a vastagabb, galléros pólók (pl. a C&A-ra jellemző), amikben néha benne marad az izzadságszag, még mosás után is. Van valami trükk, amikkel el lehet tüntetni?
2020. aug. 7. 14:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Nincs, kuka.
2020. aug. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem szárad meg rendesen. Ami egyszer beposhadt az nem fog kijönni már szinte soha.
2020. aug. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És mit lehet tenni, hogy ez ne következzen be? Mosás után mindig gyorsan megszáradnak, addig el sem teszem őket, amíg valahol nyirkosak. Vállfán, szekrényben tárolom a pólókat, hordás után meg szintén fellógatom és csak akkor kerülnek a szennyesbe, ha már szárazak.
2020. aug. 7. 16:50
 4/11 anonim ***** válasza:
A száradásnál van a gond. Hova teregetsz?
2020. aug. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Áztasd be enyhe almaecetes vízbe pár órára,majd rendesen mosd ki. Unokám edzős ruháit szoktam így kezelni, eltűnik az izzadságszag.
2020. aug. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Csak akkor tudod ezt megelőzni, ha sosem veszel fel többször egy pólót. csak 1x.még akkor is ha csak 2 órára volt rajtad, akkor is.


2 ez nem az. Ez többszöri hordás utáni probléma.

2020. aug. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bár én lány vagyok, kevésbé izzadós, de még az edzősruháimmal sincs ilyen problémám, sokszori hordás után sem. Mosószer, 40 fokos mosás és jó sok öblítő. Szoktam néha ilyen illatgyöngyöket is beleszórni. Vagy a ruha nagyon rossz minőségű, amit hordasz, vagy a mosószer, vagy nem használsz izzadásgátlót, vagy nem tudom :D
2020. aug. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Neked is lesznek ilyen problémáid amikor majd a jó sok öblítő ami sportolás közben mikor izzadsz beivódik a bőrösbe.
2020. aug. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Más ruhákkal nekem sincs gondom, kizárólag ezek a galléros rövidujjú pólók lesznek ilyenek.
2020. aug. 8. 17:19
 10/11 anonim ***** válasza:
57%
9 Mert neylon. Gondolom az egykori Lacostra gondolsz-legalábbis a fazonja arra hajaz.
2020. aug. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!