Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért lesz fura szaga a ruhák...

Miért lesz fura szaga a ruhák ak a szekrényben?

Figyelt kérdés
Nem dohos, penészes a lakás. Nem is kell sokáig állnia, néhány ruha érdekes szagú lesz.. Némelyik ugyanabban a szekrényben meg jó illatú. Ágyneműknel ugyanez másik szobában. Többféle öblítőt próbáltam vagy épp anélkül.. Nagyon idegesít meet már szólt is valaki erte
2020. júl. 20. 21:45
1 2
 1/14 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
Az öblítő miatt.
2020. júl. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nálunk van a lakásban egy beépített szekrény amiben az ágyneműket tartjuk és konkrétan hányásos lábszaga lesz a cuccoknak, pedig ugyanazzal az öblítővel mosunk mindig és máshol semminek nem lesz ilyen szaga. Nem penészes, nincs beázás meg semmi ilyesmi. Nem értjük.
2020. júl. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem száradnak ki rendesen. Hova teregettek? Az is számít, hogy mivel mosol. Illetve nagyban függ a ruha anyagától is.
2020. júl. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: erkélyre teregetünk tűző napra és ezek mind 100% pamut ágyneműk.
2020. júl. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Túl sok öblítőt és mosószert használtok, ami már beposhadt a gépbe, így alapból nem tud rendesen tisztára kimosni.
2020. júl. 21. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Másik öblítőnel is elojon a probléma... Es nem minden ruhanal. Most valaki mondta, hogy illatos szappant tesz a ruhák közé és az segíteni szokott. Most kiprobalom
2020. júl. 21. 08:30
 7/14 anonim ***** válasza:

Persze, adj a szarnak egy pofont.


Trutyis a mosógéped a nyakonöntött öblítő miatt.

2020. júl. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
De nem értik meg, teljesen mindegy mit tanácsolunk neki...
2020. júl. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
De értjük. Én rendszeresen tisztítom az adagoló tartályt, nincs berohadva semmi. De most mondok egy példát: kimosok egy adagot, kiteregetem az erkélyre, csont szárazan elpakolom, egy részét ide, a másikat meg oda és mégis érzem a gusztustalan szagot egy idő után de csak egy bizonyos szekrényben. A szekrény nem penészes, nem rohad. Egyébként már bocs de egy darab értelmes tanácsot nem látok.
2020. júl. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
De nem értitek. Tényleg mindegy.
2020. júl. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!