Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen hűtőt ajánlotok ilyen...

Milyen hűtőt ajánlotok ilyen paraméterekkel? Kérlek pontos típust írjatok vagy linket.

Figyelt kérdés

Túl nagy a kínálat 0 tapasztalatom van hűtő téren teljesen elvesztünk...


180cm legyen minimum


60cm szélessége minimum


60cm Mélysége minimum


Alul fagyasztós


Színe: Inox szürke vagy fekete


Palack tartóval felszerelt legyen vagy lehessen hozzá venni.


No frost


Ezek a mi igényeink.



Maximum 200.000Ft

(Nyilván az lenne a jobb ha lenne olcsóbb legideálisabb 150.000ft lenne de a max tényleg 200e Ft)


Még egy kérdésem lenne, ti mivel takarítjátok a hűtőt és mit tesztek a kellemetlen hűtő szag ellen?



2020. júl. 1. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy ilyet akarsz? már csak azért is, mert ez egy 15 évvel ezelőtti trend volt.


Az alábbiakban kéne elgondolkodnod, mielőtt veszel:


Hány fős a család?

Szeretnéd, hogy az áramszámládon is látszon az A+++?

Szeretnéd ha egyben lenne a fagyasztóval, de jóval kényelmesebb lenne mint egy alul-fagyasztós?

Emeleten laksz?

A helyiség, ahol lesz, van benne légkondi? ez azért fontos, mert hamar megadják magukat a mostani beltéri hőmérsékleti viszonyok mellett..

és még sok sok kérdés.

2020. júl. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1+ Azon nem gondolkodtál el, hogy esetleg olyan legyen, ami kényelmes egy nagy-bevásárláshoz, és kiváltja a kamrát?
2020. júl. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Liebherr CNNO 4313-at vettem a 20+ éves Lehel helyére.

Kb. hasonló paraméterű mint amit írtál.

Csak jót tudok mondani róla.

Jóval halkabb, és úgy látom a zöldségek tovább maradnak frissen benne.

Vettem hozzá plusz polcot a palacktartó helyére, mert így jobban ki tudom használni.

Többféle színben is kapni, az enyém narancs. Ezzel a színnel sokkal vidámabbá teszi a konyhát.

2020. júl. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem az az árkategória, amit írtál, de hidd el, hogy hosszútávon megéri:


[link]

2020. júl. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#1 milyen trend? 😂

Perpill a mostani hűtő 20 éves zanussi-lehel. Ez a hűtő nekünk kicsi 170cm magas és 50cm széles mélysége 45 cm. Legeslegjobb az egy 190-200cm magas hűtő lenne és az oldalán is rengeteg tároló rekesszel de nem akartam túl bonyolítani a kérdést...nyilván azért akarok alul fagyasztósat mert én azt szeretem! Nincs légkondi a konyhában a fogyasztása nem lényeges mostani hűtők úgy is kevesebbet esznek mint ez (havi 8000ft amit a hűtő eszik meg...) De én magunkról a lakásról nem akarok mindent megosztani nekem a kérdésre kell válasz.... Jelenleg egy nagy bevásárlás elfér benne de nagyon zsúfolt és ebből is elegem van meg konkrétan bármikor tönkre mehet mert nem mai, mellesleg ocsmány felújítani nem fogom....nincs kamrám nincs amit kiváltson.

Tapasztalatokat várok hogy ha valakinek van otthon hasonló hutoje mint amit leírtam méretre milyen típusú melyik márkával elégedett melyikkel nem ha nem volt egy értelmű a kérdés...


#2 köszönöm hogy tudtál nekem tippet adni utána is nézek :)

2020. júl. 1. 12:57
 6/7 A kérdező kommentje:
#3 szépek ezek a hűtők néztük is médiában de nekünk valahogy élőben nem tetszik :D azért köszi :)
2020. júl. 1. 12:58
 7/7 A kérdező kommentje:

Jajj elirtam a #-et :D

#2helyett #3at akartam

#3 helyett #4et remélem lehet értelmezni 😂

2020. júl. 1. 13:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!