Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Tudna adni nekem valaki egy...

Tudna adni nekem valaki egy über-brutál-mega jó ötletet, hogy a hónaljstift foltot hogyan lehet kiszedni az ingekből, pólókból?

Figyelt kérdés
Egy rakás olyan ruhám van, amit vétek volna kidobni. De a hónaljstift folt miatt ciki hordani. Egyik másik olyan kemény már tőle, mint a beton. Hogyan lehetne kiszedni belőlük?
2020. jún. 27. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Vanish nem szedi ki? Ha nem akkor ecetes olló, így legalább jobban fog szellőzni.
2020. jún. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Sajnos nincs rá megoldás.

A dezodorokban lévő anyag és az izzadság olyan kémiai reakcióba lép, ami irreverzibilis. Kb. ahhoz hasonlíthatnád, mint a megkötött cement. Nem lehet újra vízzé + cementporrá szétszedni.

2020. jún. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Színes ruhákra nem tudok. Fehérekre kiváló a DM-es Denkmit, mindig azt használom és kiviszi.
2020. jún. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm. :( Szomorú.
2020. jún. 27. 16:59
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Sajnos erre nem tudok vàlaszolni. De egy tanàcs hogy ne jàrj így új felsőkkel. Hasznàlj Nivea golyós izzadàsgàtlót. KB 12 éve csak Niveàt hasznàlok, egy felsőmön sincs folt. Se fehéren, se feketén.
2020. jún. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Olyan deót vegyél, amin az a kis pólós jelzés rajta van, hogy sem a fehér, sem a fekete pólón nem hagy foltot. A többi deót felejtsd el!

[link]

2020. jún. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hatos, köszi, de hónaljstiftben is van ilyen? Dezodort nem használok, csak siftet és parfümöt, utóbbi meg szerintem nem foltoz.
2020. jún. 29. 08:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!