Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Most karantén alkalmábol ugye...

Most karantén alkalmábol ugye nemcsak én borultam fel,hogy akár éjjeli bagoly vagyok óssze vissza alszom,lustulok egész nap stb?:D

Figyelt kérdés

#karantén #lustulás #világjárvány #Otthoni karantén #Otthoni lustulás
2020. jún. 8. 03:31
A kérdező szavazást indított:
Nem
Igen
Hasonló de nem teljesen
14 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Hiányzik a mozgás.

Sétálj 15km-t naponta és jól fogsz tudni aludni.

Nekem bevált. De lehet elég a napi 10km is, ha tunya lettél.

2020. jún. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kimehetsz ám az ajtón!
2020. jún. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lustaság mit jelent? Hogy ellep a szemét a lakásodban, de Te inkább feldobod a lábad és ülsz a Netflix előtt? Ez általános betegség, de most kiváló lehetőség erre a karantén, hogy ráfogjuk.
2020. jún. 9. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves 3 válaszoló nem, attól mert vírus miatt otthoni karanténban vagyok,és csak kaja vásárlás,meg egyebek miatt megyek le meg ha elintézni valóm van,ha már úgy veszem észre hogy rendet kell raknom,ki kell vinni a szemetet,akkor természetesen megcsinálom, de szerintem természetes a kis depis hangulat ilyenkor, persze nem érvágos szinten előbb tájékozodj mielőtt elhamarkodott következtetéseket vonsz le :) igényes vagyok magamra és a környezetemre,persze sok lány van aki elbujhat egy fiu mellett mert a mukorom es a muszempilla alatt apolatlan bőre fogsora,büdös testszag es a lakása is büdós sok ilyen lány van ez tény.
2020. jún. 9. 17:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!