Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Fa/borostyán alatti kirendelt...

Fa/borostyán alatti kirendelt parkolóhely esetén mit csináljak, hogy ne kelljen hetente mosni a kocsit a lehullo por meg levelek miatt?

Figyelt kérdés

Nagy örömömre találtam egy albérletet Pesten amihez számozott kocsibeálló is járt. Később realizálódott hogy megszívtam. Sajnos ez egy ósdi épület fala mellett van pont ami be van nőve borostyánnal és egy fa is belóg a fal másik oldaláról. Így egy hét alatt vállalhatatlanul dzsuvás lesz az autóm.


Lehet felhívom a közös képviselőt lehet-e ezzel valamit csinálni de ha nem akkor mi legyen?


- vágjam el a borostyán gyökerét? Ennek egy része 4 5 emeletig felnyuló fal. Nem okozok vele gondot? Egyáltalán szabad ezt? Mondjuk így is lesz egy fa ami belóg azt nem tudom kivagni.


- ponyva: nem raknám vissza a kocsiba az tuti ha épp nem használom, ha ott hagyom meg csak még mocskosabb lesz.

- sátor : túl sok helyet foglal.

- heti mosás : túl sok pénz de nem látok más megoldást

- új parkolóhely: még több pénz

- költözni még egy évig nem tudok de emiatt nem nagyon költöznék el mivel a lakás tetszik.


Előre is köszi, hátha volt másnak is ilyen baja.



2020. jún. 5. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Epits vagy epittess egy kis elotetot a beallo fole.
2020. jún. 6. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem, a vízszintes autódat hogy piszkolhatja össze a függőleges falon lévő borostyán? Még csak nem is lombhullató. A fa se okozhat túl nagy gondot, max ősszel a levelek. Itt direkt a fák alá szeretnek parkolni, mert árnyékban van az autó. No mindegy, tényleg valami tető a megoldás, bár lehet, hogy arra meg valami engedélyt kell kérned.
2020. jún. 6. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miert nem teszed be a levett ponyvat? Vannak ladak, dobozok
2020. jún. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2 azért mert baromira túlnőtt, úgy kellett metszenem belőle. Képet nem akartam már posztolni.


3 jó ötlet kösz! Igazából egy láda odafér a helyre is amibe bele tudnám gyűrni gyorsan a ponyvát indulás előtt. Asszem ez tűnik a legegyszszerűbben kivitelezhetőnek. Majd felhívom a gondnokot is hátha lesz valami ötlete.

2020. jún. 6. 11:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!