Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A gumis partvist, vagy micsodá...

A gumis partvist, vagy micsodát, hogyan kell használni?

Figyelt kérdés

Megtetszett a Pennyben az a kék színű gumis nemtudommi, aminek az egyik fele egy ablaklehúzó-szerű, a másik fele viszont egy csomó "gumiszőr". Tehát a seprű heléyett gumiszálak vannak.


Ezt mégis mire-hogyan lehet használni? Mert az egy dolog, hogy autóablakot frankón le lehet vele húzni, de a másik felére mi lehetett a gyári elképzelés?



2020. máj. 14. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Takarításra való, nem pedig ablakmosásra. Nem ragad bele a szösz.
2020. máj. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Milyen takarításra, hogyan?
2020. máj. 14. 23:06
 3/7 anonim ***** válasza:
2020. máj. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy kell használni, mint a "hagyományost". Meg fogsz lepődni, mennyi szösz-möszt összeszed, amit nem is látsz. Nálunk a cicák miatt is hasznos.
2020. máj. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szárazon, vagy vizesen a hatékonyabb?
2020. máj. 20. 17:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Én eddig csak szárazon használtam, szerintem vizesen nem lehet.
2020. máj. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Eddig én is csak szárazon, tényleg jobb mint a sima partvis, meleg mosószeres víz alatt könnyebb átmosni. De most már a pvc-n ki fogom próbálni felmosószeresen is.
2020. máj. 21. 01:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!