Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A színesnek való mosóporral...

A színesnek való mosóporral lehet a feketét mosni, vagy van külön ahhoz való?

Figyelt kérdés
2020. máj. 8. 14:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Van, de attól még mosható színeshez valóval.
2020. máj. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Moahatod mindkettővel. Színessel szoktuk, a feketéknek való mosószer tök drága.
2020. máj. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Csak jelzem, hogy a fekete is egy szín.
2020. máj. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Jó minőségű színeshez való, megfelelő adagolással, nem fakítja a feketét.

Én nem veszek külön színek szerint mosószert és minden holmim rendben van.

2020. máj. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mosóporral ne mosd a feketéket. De egyébként szerintem is nyugodtam mosható színessel a fekete, bàr én megveszem a fekete Perwollt, de csak azért mert a ruháink 70%-a sötét és fekete, akkor meg már miért ne. Még kb. tavaly októberben vettem egy kis flakon színeset, fele fogyott el kb. A fehéreket pedig mindig fehérekhez való mosóporral mosom.
2020. máj. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
persze hogy lehet. sosem vettünk még feketéhez való szert, de minden fekete ruhánk szép fekete maradt.
2020. máj. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
A marketingipar zseniális lehúzása, hogy értelmetlenül 2x annyit vásárolj és kerülgess otthon, mint amennyire egyébként szükséged lenne.
2020. máj. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
És a fehéret is lehet mosni a "szinessel"?
2020. máj. 15. 13:07
 9/15 anonim ***** válasza:

#8

Mindent lehet, csak a színesben nincs optikai fehérítő, így nem fogod olyan fehérnek látni, mint a másikkal. De koszos nem marad.

2020. máj. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

#8 a nem fehér nekem egyenlő a koszossal!

Valaki magyarázza már el nekem, hogy miért esik nehezükre az embereknek plusz egy fehérítős mosószert venni, tartani, adagolni stb. Nem, nem több kiadás, mert ha a fehéreket mosod csak vele, marad annyi a színesben amennyit a színesből a fehérre öntenél. Vagyis így is úgy is elfogy, nem költöd rá pluszban a pénzt.

Értem, és tudom, hogy nem fehérít, csak optika. De nem szebb látvány egy fehér poló mint egy beszürkült?

2020. máj. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!