Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Tv képernyőjét mivel szabad...

Szmuki kérdése:

Tv képernyőjét mivel szabad tisztítani?

Figyelt kérdés
1,5 évesem mindig összetapicskolja,kifejezetten képernyőtisztító csak eloszlatja a zsíros mancsnyomokat(tudom,tudom ne fogdossa a gyerek stb válaszokkal nem vagyok előrébb úgy hogy le sem kell írni)

2020. máj. 8. 06:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sima ablaktisztítót használok.
2020. máj. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Cif jó lenne,nem károsítja a tv képernyőt?
2020. máj. 8. 06:42
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A Cif súrolószer, nem pedig zsíros kéznyomok eltüntetésére vló. ("Folyékony smirgli")
2020. máj. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A képernyő tisztító (puha ronggyal vagy puha papírtörlővel) is jó lesz, csak sokszor kell átmenni rajta. Vagy ablakpucoló folyadék. Mást ne használj, mert tönkreteszed az egészet.
2020. máj. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Én is sima ablaktisztító és konyhai papírtörlő, vagy wc papír kombóval szoktam, mert ezek nem szöszölnek. Az ablaktisztítót a papírdarabra(!), ne a kijelzőre fújd, én nem szoktam túl sokat ráfújni, hogy ne csorogjon belőle, de azért jó nedves legyen. Ha nagyon lelkiismeretesen törlöm, akkor még ki is szoktam húzni a tv-t/monitort.
2020. máj. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én soha nem mertem mással, csak ilyennel (laptopot is):

[link]

2020. máj. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak arra vigyázz, hogy a folyadék, ne folyjon be a képernyő és a műanyag burkolat között. Mert tönkremehet a LED megvilágítás, és drága lesz csináltatni, vagy új tv-t venni.
2020. máj. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Cifnek van ablaktistitoja is,ne nezz mar annyira idiotanak hogy surolo szerrel akarom tisztítani a tv-ém. Végülis külön erre a célra vettem tisztítószert,és egy külön puha rongyot.
2020. máj. 8. 19:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!