Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kimostam, de közben megeredt...

Kimostam, de közben megeredt az eső. Meddig hagyhatom a gépben a ruhákat a büdösödés veszélye nélkül?

Figyelt kérdés
Hátha egyszer csak megáll, és teregethetek
2020. ápr. 19. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Vasutas vagy, hogy felkészületlenül ér az eső? Kétezerért veszel egy leggyengébb szárítót a háromszázasban vagy valahol, és ilyenkor beállítod valahova, aztán amikor eláll az eső, és nincs nagy szél, simán elég egyben kivinni. Esetleg értelmetlen dolgok helyett félreteszegetsz egy lomis szárítógépre, és két mosást megszárítasz három óra alatt.
2020. ápr. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Namost akkor mennyi is az annyi! Te diklxiás vagy, vagy simán csak agytúltengésed van. Mindig a kérdésre kell válaszolni. Okosságokat én is tudnék írni (legalább is olyanokat, amik annak tűnnek. Egyébként van minden. Egyszerű szárító is, amire ki lehet teregetni (igaz, nem arra használom...hanem pakoltam rá ezt-azt. Fregoli is van, de azon is más lóg most. De, a lényeg most jön: nem akarom bonyolítani az életem és ide-oda pakolászni a mosnivalót...nagyon kíválóóó kötelek vannak kifaszítve az udvaron a megfelelő helyeken...oda akarok tergetni és ennyi....Más kérdés, ha nem tudod a választ, nem kell írni(választ - ami nem válasz. Nagy az isten állatkertje)
2020. ápr. 19. 12:48
 3/10 A kérdező kommentje:
...ja, azt meg még elfeljtettem írni, hogy az ősszel vettem egy légszárítót (70 ezer) (nem ruhaszárítógép, de arra a célra is lehet használni, szoktam is a télen....de most nincs kedvem bekapcsolni. Kiviszem a ruhákat, kieregetem és bezsedem. Ennél bonyolultabbat nem terveztem, és amig van rá esélyem, hogy véghez vihető, addig nem lesz újratervezés
2020. ápr. 19. 12:55
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha már kimostál, akkor a ruhák tiszták, nincs ami szennyezi (rothadna), akkor szerintem 5-6 órát is kibír, de sosem mértem, csak sejtem.
2020. ápr. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
A válasz: a géped állapotától, belső elrendezésétől és elkoszolódottságától függ, hogy egyáltalán büdösödik-e benne a ruha. Most fogod megtudni, kb ez a válasz, kösz, hogy felfogtad. Nem mellesleg: a szárítógép egyszerűbb a te udvaron kóborlós, szél elfújja újramosod, áá, ezt meg a madár szarta le, mennyi bogár basszus megfejtésednél. :) Zsenikém :)
2020. ápr. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi az 5-6 óra vélelmezést....közben kisütött a nap, nem volt a gépben 3 órát sem, s most megyek teregetni.

Igen, az udvaron szárításnak is vannak árnyoldalai...de nem annyi. Nem szokta elfújni a szél (van rá módszer). Madarak sem szokták illetni termékeikkel...légy, vagy vmi bogár szokott "kárt tenni", de arányaiban mégis érdemesebb kint szárítani (pl. egészen más a ruhák illata, ha kint száradtak)......Na, megyek teregetni (csak nehogy megint essen)

2020. ápr. 19. 13:23
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Én szinte azonnal kiveszem. Nagyon meggyűrődnek már 10 perc után is. Anyám volt, hogy egy egész éjszakára bent hagyta, soha nem volt büdös. De a gondolattól is rosszul vagyok, hogy nem teregetek ki ahogy lejárt a gép.
2020. ápr. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerintem a 'rosszul lét' azért túlzás....Normál esetben én is egyből teregetek (ffi63), de ilyen (ritka) esetekben...minthogy megered az eső..inkább bent hagyom a gépben, amig meg nem áll az eső. Szoktam odafigyelni a meteorológiára, de most ez elmaradt. Tegnap olyan szuper napsütés volt, azt hittem, ma is az lesz.
2020. ápr. 19. 21:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Én rögtön kiveszem mindig a ruhákat, akkor is ha megvárok még akár két mosást is mire teregetek. Lyukacsos lavórban nem rohad bele, arra van... gépből rögtön kirázom a ruhát, félbehajtva megy a ruhakosárba ott vár, amíg ki nem terítem. Mosógépben csak gyűrödik.
2020. ápr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi!! - Én valszeg rosszul logikáztam, mert azt hittem, ha bent hagyom a gépben, nem nyitom ki a gépet, úgy tovább 'eláll"
2020. ápr. 22. 22:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!