Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy állsz a renddel? Ismerősö...

Hogy állsz a renddel? Ismerősöd felhív, hogy 5 perc múlva ott van, tudod fogadni?

Figyelt kérdés
Nem tudom, nálam mindig olyan kupi van (nem kosz, csak rendetlenség), hogy volt már olyan, hogy azt mondtam, nem vagyunk itthon, mert nem tudtam volna olyan gyorsan összepakolni. Más is van így?
2010. júl. 18. 16:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
én is így vagyok, de inkább kifogást keresek.rosszul vagyok ha látják milyen kupi van.szóljanak előre ha jönnek...
2010. júl. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
most perpill jöhetne,délelőtt takarítottam,amúgy zavarna ha jönne:D
2010. júl. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
A szobaban altalaban legnagyobb rendetlenseg hogy a fotelre van lokve par ruha, viszont a konyha az szalad neha:)
2010. júl. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
régebben igen, az utóbbi néhány évben rengeteget változtam e téren. most kb 10 percen belül szalonképessé tudom tenni bárki (ismerős) számára
2010. júl. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Hát gyorsan felmosnám a padlóra száradt kutyakaját, mert tegnap kifolyt, mert úgy eszik a kutya, mint egy disznó.
2010. júl. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
hát aki ismer az tudja hogy milyen vagyok...szétszórt..barátok előtt nem szégyellem, mert nem kosz van csak szét van pakolva minden...gyerek miatt is
2010. júl. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk leginkább a papírok okozzák a gondot.Azzal van tele a dohányzóasztal.Meg a számítógépasztalok,a szekrényre is jut egy kevés.ha jön valaki akkor gyorsan összedobom az asztalon egy stócba,és ennyi.Ez vagyok én.nem szeretem senki előtt játszani a pöpecül rendet tartó lányt ha nem az vagyok.
2010. júl. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 bucibabuci válasza:
76%

4 és 1 éves gyerekeim vannak.

mindig akkor toppan be valaki, amikor nagy kupi van,1 szobánk van, mire összepakolom a játékot, hogy felmossam a parkettát, addig biztosan csinálnak valami olyat, ami miatt nem tudom befelyezni, persze mire megint nekikezdenék a felmosásnak, a játékok megint szanaszét:)

ördögi körforgás

persze a nagyobb már segít takarítani a maga módján, imád mosogatni, de úszik a konyha utánna, teregetni is szeretnek, ennek néha az a vége, hogy újra mosok,vasalni való ruhát is segít a kicsi szétpakolni,az alsó szekrényben kétnaponta újrahajtjuk a ruhát, hogy a zoknipárolást már ne is említsem..........

Persze van segítségem, szombt délelőtt anyukám elviszi őket, és akkor takarítok (fürdő,wc, konyha ablakpucolás, törölgetésstb), kosz nincs, csak nagy felfordulás, amit lehetetlenség lenne 5 perc alatt elpakolni

2010. júl. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%

Nálam rend van. A szüleim iszonyú rendetlenek, utáltam, hogy soha nem találok semmit. Valószínűleg pont ezért tartom nagyon fontosnak, hogy mindennek legyen helye, hogy ha fél éve nem volt szükségem mondjuk celluxra, akkor is megtalálom egy pillanat alatt, mert ott van, ahol lennie kell. Nem pakolok kényszeresen, hanem minden reggel a kávé után a helyére teszem, ami előző nap elkerült onnan, max. öt percet vesz igénybe, de sokszor még ennyit sem. Megéri, utálom, amikor közvetlen indulás előtt nem találom mondjuk a napszemüvegem.

Persze fontos szempont, hogy ketten élünk a párommal, ő is viszonylag rendes, ha három kisgyerek fog futkározni körülöttem, akkor gondolom, nálunk is olyan lesz a ház, mint egy csatatér :D

2010. júl. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
Nálam mindig tiszta a wc és naponta porszívózom. De 2 gyerekem van, nem tudom 5 perc elég lenne-e arra, hogy a lakásban szanaszét csempészett játékaikat a helyükre vigyem úgy, hogy közben nem került több elő :-D Nálunk gyakran lehet gumikacsába ülni a kanapén, vagy matchboxba lépni az előszobában. Néha úgy érzem egész nap a gyerekek után pakolok :-)
2010. júl. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!