Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Másoknak is összemennek a...

Másoknak is összemennek a ruhák a szárítógépben? Illetve csak én látom, hogy fakulnak is a színesek?

Figyelt kérdés
2019. nov. 2. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Mindent berakok, azt is amit a cimke szerint nem lehetne. Egy kezemen megtudom számolni hány dolog ment tönkre az évek alatt, pedig 4 ember cókmókját szárítjuk.
2019. nov. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Milyen géped van?
2019. nov. 2. 20:19
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Igen, osszemennek,és fakulnak is.

Hiszivttyus a gépem.

2019. nov. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Össze bizony, ha nem olyan, amit be lehet rakni,, ezért csak az megy bele, ami címke szerint mehet, de a törölközők így is összemennek.


A fakulás viszont a mosási szokásaid miatt van. Túl magas hőmérséklet, túl hosszú program, nem megfelelő mosószer....

2019. nov. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

Nalunk eddig 1 valami ment ossze de az se olyan veszesen, lehet attol meg hordani.

En a kenyesebb anyagu ruhakat nem szaritom a szaritogepben de a amugy szinte mindent.

En automatikusra allitom, a gep erzekeli a paratartalmat es nem melegiti tul a levegot.

2019. nov. 3. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%

Helló!


Típus szerint:

"Típus

Alapvetően kétféle típus van a piacon. A kondenzációs szárítógépek általában csendesebben működnek, és olcsóbbak. Hátrányuk, hogy sajnos többet fogyasztanak. A hőszivattyús szárítógép drágább, de cserébe kevesebbet fogyaszt, további előnye, hogy jobban kíméli az érzékenyebb ruhákat, mert alacsonyabb hőmérsékleten szárít.


Még egy típus van, amiről említést tennék: a 2in1 szárítógép – azaz a mosó-szárítógép. Ez akkor lehet bölcs megoldás, ha kis lakásban él, és helyhiánnyal küszködik. Nem árt viszont, ha tudja, hogy ezeknél a típusoknál a szárítási kapacitás kevesebb, mint a mosási. Vagy két szárítási programmal tudja megszárítani a szükséges ruhamennyiséget, vagy a kimaradt adagot ki kell teregetnie." [link]

Ezek szerint a Te géped a "jobbik" kategóriába esik. Akkor kicsit érthetetlen a hibajelenség. Prübáld meg egy szervizessel felveni a kapcsolatot. :)

2019. nov. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
Én még nem tapasztaltam ilyet, bár még csak pár hónapja használom. Címkét nem szoktam nézni, de a kényes ruhákat nem teszem be (selyemblúz ilyesmi amúgy is hamar megszárad) Hőszivattyús a gépünk.
2019. nov. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
79%
Minden pamut összetételű összemegy, teljesen mindegy milyen a program. Elektrolux hőszivattyús gépem van.
2023. jún. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
58%
Nekem pl minden gyerekruha összemegy. Az elején 1 évig nem tapasztaltam aztán nem tudom mi történt és azóta minden. Nagyon idegesítő. Próbáltam már mosópor öblítőt cserelgetve, de semmi változás. Vagy teregetek vagy direkt egy számmal nagyobb ruhát veszek. Nagyon bosszanto
2023. szept. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!